Волейбольні м'ячі

Волейбольні м'ячі. Прямій шлях до перемоги

Що може бути простіше звичайного м'яча? Але ця простота оманна. Саме прості речі вибирати складніше всього, адже на ділі, у них є маса нюансів, які важливі, але зовні не видні. Для справжнього фаната волейболу головне - це не волейбольна форма і навіть не волейбольні кросівки; це м'яч, який літає, як перинка, і йде за рукою, як вірна гонча за мисливцем.

Купити волейбольний м'яч у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити волейбольний м'яч у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі волейбольні м'ячі й одяг для волейболу представлені офіційними імпортерами Mikasa, Wilson, Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами волейбольних м'ячів, ви дуже швидко підберете необхідний. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

 

Волейбольні м'ячі

Волейбольні м'ячі по розміру, формі (і навіть на дотик) - практично такі ж, як баскетбольні м'ячі. Відрізняється тільки фарбування, адже традиційний баскетбольний м'яч жовтогарячого кольору, тоді як волейбольний може бути яким завгодно. Але внутрішня будова його має свої особливості, про яких потрібно знати тому, хто планує професійно займатися цим видом спорту.

Волейбольні м'ячі Mikasa

Волейбольний м'яч небагато легше баскетбольного. Адже він менше часу проводить "на землі", і більше – у руках у гравців. Відповідно, камера в ньому менше й легше. Ще одна важлива відмінність – армування м'яча. Якщо говорити про популярні нині волейбольні м'ячі Mikasa, то в якості каркаса виступає спеціальна нитяна обмотка, хоч це й не характерно для таких м'ячів. Найчастіше їх армують тонкою матер'яною стрічкою на зразок марлі.

При виборі волейбольного м'яча важливо доля все: контакт із рукою спортсмена, "зчеплення" з поверхнею, пружність, дальність польоту, траєкторію польоту і т.д. Усі ці параметри залежать від технологій, які використовуються при виготовленні сучасних м'ячів. Щоб розібратися в них, спочатку розберемося в обладнанні самого м'ячика. Волейбольний м'яч містить, грубо говорячи, три компоненти: камера, обмотка, верх. Камеру роблять із гуми або бутила. Обмотка - синтетичні нитки або спеціальна матерія на основі бавовни. Верх може бути самим різним. 

Волейбольні м'ячі з гуми

Гума оптимальна для гри у дворі, коли м'яч спокійно можна "затаскувати" на дружніх змаганнях, не плануючи його використовувати в тренувальному залі або, тим більше, на професійному матчі. Гумовий м'яч гарний у грі, але тільки спочатку – потім він стирає, причому разом із захисними покриттям, через що стає слизьким і "незатишним" - так і норовить вискочити з рук.

Волейбольні м'ячі із синтетичної шкіри

Шкіра краще гуми, але шкіра шкірі ворожнеча. Синтетична досить міцна; її використовують при пошитті тренувальних м'ячів, які використовують у залі. Мінус матеріалу в тому, що на вулиці таким м'ячем особливо не пограєш: швидко втрачає вид.

Волейбольні м'ячі з композитної шкіри

Композитна шкіра на рівень вище синтетики. Це міцний, але разом з тим еластичний матеріал, який, як правило, доповнюється поліуретаном. Такі м'ячі відмінно поводяться практично в будь-яких умовах. Використовуються як для класичного, так і для пляжного волейболу; хоча, справедливості заради варто відзначити, що для пляжу найчастіше вибирають синтетичну шкіру, яка не вбирає вологу.

Волейбольні м'ячі з натуральної шкіри

Натуральна шкіра використовується рідше. Такі м'ячі дуже дорого коштують, до того ж, перший час вони відчуваються "на руці" досить жорстко. Правда, після набивання шкіра зм'якшується й стає м'якою й приємної на дотик.

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити професійні й аматорські волейбольні м'ячі від провідних світових виробників - таких, як Nike, Wilson і Mikasa. Якщо Найк - це монстри в області спортивного одягу і спортивному взуття, а "Вілсони" роблять кращі в світі баскетбольні м'ячі, та волейбольна першість по праву належить японському бренду Mikasa.

Волейбольний м'яч Mikasa mva200

Компанія Mikasa досить стара: їй майже сто років. З 1964 року Мікаса є спонсором Олімпійських ігор, а в 2008 році її дітище, знаменитий м'яч волейбольний Mikasa mva200, був схвалений як офіційний м'яч Олімпійських ігор у Пекіні. До речі, ви можете купити його й у нашому інтернет магазині. Чим же він гарний?

  • Унікальна побудова панелей. Їх усього 8 (а не 18, як прийнято), до того ж, вони розташовані у формі пелюсток, що звела кількість швів до мінімуму. Результат - м'яч практично ідеально круглий, гладкий, траєкторія відточена до сантиметра.
  • Mikasa mva200 м'яч волейбольний має спеціальне покриття з мікрофібри з поглибленнями Dimple. Як виявилося, це набагато ефективніше, чим опуклості. М'яч не сковзає, але й не прилипає до руки; відскік - феноменальний. Дальність польоту задає спортсмен.
  • Високоякісне шкіряне покриття містить найтонші нитки поліуретану, що забезпечує м'ячу підвищену міцність. Ну й, зрозуміло, бездоганна якість склейки.

Визначитися з гарним волейбольним м'ячем, звичайно, складно. Але зробити це набагато простіше, коли перед вами - дійсно якісний, ретельно відібраний товар, у якому немає ні "чорних овець", ні "білих ворон". Такі волейбольні м'ячі ви можете купити в спортивному інтернет магазині Estafeta.

Відгуки покупців на Мяч воллейбольный WILSON SOFT PLAY VBALL GRYE SS16