• Фітнес / Аеробіка

Кросівки одяг і аксесуари для фітнесу

Кросівки одяг і аксесуари для фітнесу - Будь у формі

Фітнес - поняття багатозначне. Сюди входять і заняття на тренажерах, і пілатес, і навіть йога. І прихильників цього спорту (або способу життя?) дуже багато, причому чималий відсоток цих прихильників становлять чоловіка. Про користь фізичних вправ можна говорити нескінченно, починаючи від доброчинного впливу на серцево-судинну систему, і закінчуючи рівнем самооцінки. Тому ми вилучимо цю велику тему й перейдемо до проблеми більш насущної: вибір екіпірування для фітнесу.

Купити кросівки одяг і аксесуари для фітнесу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити кросівки одяг і аксесуари для фітнесу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі товари представлені офіційними імпортерами Adidas, Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами ви дуже швидко підберете необхідний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Підемо знизу нагору й, першою справою, підберемо правильні кросівки для фітнесу. Правильні - це які? Чому не підходять звичайні повсякденні моделі кросівок, у яких ми звикли гуляти по місту й робити ранкові пробіжки? Незважаючи на все своє різноманіття, у всіх фітнес-вправах є якась цілісність. Вони припускають:

  • комплексні навантаження на тіло;
  • високу рухливість стопи;
  • ритмічність.

Тому й кросівки для фітнесу потрібно підбирати відповідні. Спортивні гіганти - такі, як Reebok, Adidas, Craft і інші - розробили свій власний "вигляд" фітнес-взуття, і із кращими її екземпляри ви можете купити в спортивному інтернет магазині Estafeta.

Кросівки для фітнесу

Відзначимо деякі особливості кросівок для фітнесу.

  • Вони шиються із синтетичних матеріалів, які мають мала вага, добре гнуться й пропускають повітря. Це необхідно для того, щоб ногам було легко рухатися під час тренувань.
  • Підошва досить тонка й теж гнучка, але при цьому вона оснащена зсередини амортизацією, яка запобігає спортивним травмам. Підметку виготовляють із гуми або каучуку.
  • Форма кросівок відповідає формі стопи й, при правильно підібраному розмірі, сідає, як улита. Нерідко такі моделі оснащують антибактеріальними устілками.

Одяг для фітнесу

Але кросівки для фітнесу - це тільки півсправи. Грамотно підібрана одяг для фітнесу не тільки "скрасить" ваш вигляд, але й дозволить побільшати ефективність тренування. В інтернет магазині Estafeta ви можете купити собі все, що потрібно: спортивні штани, спортивні шорти і спортивні лосини, спортивні майки, спортивні футболки, бра, спортивні костюми. Відзначимо функціональні особливості одягу для фітнесу.

Вона шиється з гіпоалергенних високоякісних синтетичних матеріалів - еластану, поліестер. Іноді - з додаванням бавовни. Така тканина добре відводить піт, забезпечує вентиляцію, не прилипає до тіла, а в тому випадку, коли на вас надіто термобілизна - ще й регулює температуру тіла. Такий одяг комфортний у носку й сохне у два рази швидше звичайної бавовни.

Покрій - важлива складова спортивного одягу. Шви розташовуються так, щоб не натирати шкіру, причому це винятково плоскі, ергономічні шви. Одяг для фітнесу повинна добре сидіти, але не обтягати надто сильно: саме тому чоловічі й жіночі моделі шиються по окремих лекалах, з урахуванням різниці у фізіології.

Також одяг для фітнесу може мати компресійні властивості й підтримувати ваші м'язи під час тренувань.

Аксесуари для фітнесу 

Крім того, в інтернет магазині Estafeta ви можете купити всі необхідні аксесуари для фітнесу. Це годинник пульсометрикилимки для йогиспортивні пляшки для води, захист для колін і ліктів, спортивні наколінники, спеціальні рукавички для фітнесу, швидковисихаючі рушника для фітнесу з мікрофібри, реманент для фітнесу,  і багато чого іншого. Купуйте краще, купуйте в нас!