Баскетбольні майки / футболки

Баскетбольні майки й футболки. Будь у формі

Баскетбол - один із самих рухливих видів спорту; і специфіка його в тому, що рухова активність у ньому досить різноманітна. Однаково напружено працюють ноги, руки, торс; гра припускає біг, стрибки, різкі розвороти, кидки. Усе це потрібно враховувати при виборі спортивної форми для баскетболу. Якщо ви шукаєте баскетбольні майки або футболки, ми можемо порадити вам придбати моделі від відомих брендів, займаються виробництвом спортивного одягу: цей одяг гарантовано якісний і технологічна.

Купити баскетбольні майки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити баскетбольні майки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі баскетбольні майки й футболки представлені офіційними імпортерами Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами баскетбольних майок, ви дуже швидко підберете необхідні. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Баскетбольні майки

Інтернет магазин Estafeta пропонує вам купити останні моделі баскетбольних майок і футболок від Nike або Joma. Фірмовий дизайн, фірмова якість, великий вибір. Nike, незважаючи на свій широкий "профіль" у спорті, багато сил витратили саме на розробку баскетбольної форми. Це пов'язане з тісним співробітництвом з Майклом Джорданом, який у свій час зробив кросівки Найк знаменитими на увесь світ.

И Nike, і Joma - досить досвідчені, колишні гравці у великому спорті; от уже більш п'ятдесяти років їх продукція має успіх і повагою в усьому світі. Кожна компанія розбудовує власну технологічну базу, у кожної свої переваги; поєднує їх, безумовно, безкомпромісна якість як спортивного одягу, так і взуття.

Баскетбольні майки й футболки - як вибрати правильну?

Зараз на гребені хвилі компресійний одяг, яка підбирається точно по розміру й здатна змінювати наші показники волого- і тепловіддачі. Однак для баскетболу більше підходять футболки, які сидять вільно на тілі - обтягуюча одяг, навіть якщо вона ідеально сидить, буде заважати рухатися й робити різкі махи руками. Висіти баскетбольна футболка теж не повинна, але невеликий зазор між тілом і тканиною повинен зберігатися.

Купити баскетбольну майку

До покрою баскетбольних майок особливих вимог немає: головне - плоскі шви, щоб не натирали тіло й не викликали роздратування. Набагато важливіше тканина, з якої пошита майка. Бавовняні моделі вже в минулому. Вони добре накопичують вологу, але категорично не прагнуть її віддавати, тому сохнуть прямо на тілі - досить довго сохнуть, потрібно відзначити.

Важкий мокрий одяг, який не дає шкірі не дихати, не висохнути, ні нормально віддавати тепло - не кращий вибір для активної гри начебто баскетболу. Тому краще купити баскетбольну майку з високоякісної синтетики – такі моделі буде забезпечувати правильну вентиляцію й тепловіддачу, а піт для сучасної синтетики начебто поліестер не проблема - убравши вологу, тканину швидко її віддає й знову стає сухою.

Баскетбольні майки Nike

Технологія DRI-FIT саме цим і займається: убравши вологу, починає активно її випаровувати. Результат - сухий одяг, сухе тіло. Також Найк робить матеріали драй-фіт з додатковим захистом від ультрафіолету - у такому одязі можна спокійно відіграти й на вулиці, не переживаючи, що вона вигорить. Технології CLIMA підтримують температурний баланс під час гри й забезпечують вільний доступ повітря. Крім того, наші футболки й баскетбольні майки Nike виконані з "довгоживучих" синтетиків, які зберігають зовнішній вигляд і властивості навіть після численних прань.

Любите баскетбол? Тоді подбайте про те, щоб гра приносила задоволення не тільки вам, але й вашому тілу!

Відгуки покупців на Майка Nike HYPERELITE KNIT TANK