Дитячі кросівки баскетбольні

Дитячі баскетбольні кросівки - Вільний рух

Дитині, яка займається спортом, не так-те легко підібрати дитячі кросівки. Адже вони потрібні не тільки для біганини по двору, але й для професійних занять; виходить, їм доведеться виносити підвищені навантаження. Займаючись баскетболом, дитина буде багато стрибати й бігати. Виходить, у взутті повинна бути гарна амортизація й підвищена фіксація стопи, яка зможе запобігти травмі щиколотки й зв'язувань. У нас ви можете купити дитячі баскетбольні кросівки від таких гігантів сучасного спортивного миру, як Adidas і Nike. Перераховувати гідності цих кросівок можна довго. Але ні одні слова не зрівняються з почуттям, яке випробовуєш, взуваючи першокласні кросівки: почуття легкості, природності й невгамовного руху.

Купити дитячі баскетбольні кросівки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити дитячі баскетбольні кросівки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі баскетбольні кросівки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Ми чули про знамениті технології Gore-Tex, AdiPrene, Nike Air Max - завдяки ним продукція Найк і Адідас стала відома у всьому миру. Але прогрес не варто на місці. І сьогодні вони вже готові представити нашій увазі дитячі баскетбольні кросівки, які будуть допомагати дітям досягати нових вершин, роблячи кожне тренування ефективніше попередньої.

Особливості дитячих баскетбольних кросівок

  • Підошва повинна бути в міру м'якої: такий, щоб у ній було зручно ставати на носки. При цьому вона не повинна згинатися навпіл. Підошва проводиться з вуглецевої гуми або ж каучуку, має відмінну амортизацію, забезпечується протектором, ідеально підходящим для баскетбольних майданчиків.
  • Верх кросівка виконаний із синтетичних матеріалів, іноді він може бути доповнений шкіряними або замшевими елементами, а також сітчастими вставками, завдяки яким нога може дихати.
  • Усередині кросівка, в області щиколотки, є спеціальні ущільнення-валики: вони потрібні для того, щоб взуття не натирало ногу.
  • М'яка текстильна оббивка всіх елементів кросівка зсередини забезпечує комфортне носіння.

У баскетболі доводиться багато стрибати, тому надто важливо подбати про гарну фіксацію щиколотки й гомілкостопу. Усі моделі дитячих баскетбольних кросівок мають високий верх зі шнурівкою. Це допомагає стабілізувати ногу, не віджимаючи її при цьому (язичок досить широкий і м'який). Шнурівка іноді з'єднується із задньою частиною взуття, завдяки чому її можна більш точно відрегулювати. Але бренд - це не тільки якість, надійність і зручність. Це ще й технології, які дозволяють підвищити ефективність занять і допомагають досягтися кращих результатів.

Дитячі баскетбольні кросівки Адідас

Для Адідас це, приміром, амортизуючі матеріали EVA і AdiPrene, які не просто стримують ударні навантаження, але й виводять їх назовні по різнонаправлених векторах. Це - унікальні легкі матеріали, з яких шиються дитячі баскетбольні кросівки. Це - еталонна зносостійкість, завдяки якій взуття не зношується роками навіть при активному використанні.

Дитячі баскетбольні кросівки Найк

Для Найк це - Zoom Air, технологія, яка дозволяє підсилити амортизуючий ефект повітряної подушки. Це - надлегкі матеріали підошви, що роблять кросівки найк легше яких-небудь інших. Це - Flywire, нейлонове волокно, яке, розташоване в певних місцях усередині кросівка, забезпечує високий рівень стабільності стопі.

Це дитячі кросівки, які пройшли піввіковий шлях розвитку й трансформацій, щоб стати тем, чому вони є зараз. Купуйте краще.

Відгуки покупців на Кросівки баскетбольні