Футбольні щитки

Футбольні щитки. Футбол ніколи не буде колишнім

Що б не говорили сучасні дами, натхнені ідеєю емансипації, все-таки футбол - чоловіча гра. І не тому що тут більші навантаження, які не під силу тендітним дівчатам; головний "бич" футболіста - травматизм. Незважаючи на всю красу гри, травма на поле - справа звична, і якщо звичайно спортсменам вдається відскіпатися легкими забитий місцями й синцями, іноді трапляються й переломи, і вивихи. Саме вразливе місце - кінцеве ж, ноги. Тому про захист ніг футболіст повинен думати в першу чергу.

Купити футбольні щитки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити футбольні щитки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі футбольні щитки представлені офіційними імпортерами Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Футбольні щитки

Зручні бутси - це вже півсправи. Вони добре амортизують удари під час гри, знімається навантаження під час постійної "біганини". На жаль, футбольні кросівки нездатні амортизувати удар чиєїсь ноги по вашій. Для цих цілей існують спеціальні захисні футбольні щитки - тверді накладки на гомілку й щиколотку, які надіваються на ногу з передньої сторони ноги (щоб запобігти, у першу чергу, перелом досить тендітної кістки гомілки).

Інтернет магазин Estafeta пропонує вам різноманітний асортименти футбольних щитків від таких "метрів спорту", як Nike і Wilson. Обидві фірми зуби з'їли на спортивному екіпіруванні, тому їх слову можна вірити, їхню продукцію - почитати за зразок вищої проби. Ви можете вибрати в нас футбольні щитки з будь-якого матеріалу - пластику, пінопропілену й навіть металу. Є моделі із захистом щиколотки й ахіллова сухожилля, є без - вибір залежить від того, наскільки значима для вас воля ноги під час гри, адже між даними типами захисних футбольних щитків є істотна різниця, на якій хотілося б зупинитися докладніше.

  • Футбольні щитки із захистом щиколотки мають додаткові чашки, які щільно сидять на нижній частині ноги й кріпляться під п'ятою застібкою-липучкою. У них є один недолік: вони сковують рухи, застібка може тягти вниз захисні чашки. Однак розроблювачі зробили все можливе, щоб цього не відбувалося, і захист щільно "сиділа" на нозі, нікуди не з'їжджаючи. З іншого боку, такі щитки набагато краще запобігають можливим ушкодженням.
  • Футбольні щитки без додаткового захисту, звичайно, набагато зручніше, легше й дешевше. Але не варто забувати про те, що зона щиколотки й щиколотки найбільш піддана травмам.

Що являють собою якісні сучасні футбольні щитки

  • Вони кріпляться до ноги еластичними ремінцями, які е швидко надіваються й знімаються, не віджимаючи посудини. Усі шви на матер'яних частинах футбольних щитків - зовнішні, ергономічні, тому натертостей і роздратування не буде.
  • Текстильна підбивка виконана із сучасних синтетиків, м'яка на дотик, виводить вологу назовні за технологією Dry Fit, забезпечує тілу правильну вентиляцію.
  • Що ж до самих "раковин" футбольних щитків - вони можуть бути виконані з різних матеріалів, але це не повинне позначатися на їхній вазі й міцності. Поліпропілен відмінно амортизує при ударі, метал надзвичайно міцний.
  • Усередині є м'яка підбивка, самі футбольні щитки повторюють контури ноги й, таким чином, не заважають футболістові вести м'яч.

Крім того, каркас футбольного щитка захищає ногу не тільки від ударів, але й від перевтоми, надійно підтримуючи гомілковостоп при бігу.  Які футбольні щитки купити? Що вибрати? Модель, бренд, конструкція, колір, зрештою? Це вирішувати вам. Чекаємо ваших замовлень!