• Спортивні шкарпетки

Спортивні шкарпетки

Спортивні носки - новий рівень комфорту

Має чи значення, які носки одягнені на спортсменові, якщо він "екіпірований" по останньому слову спортивної моди? Видалося б, такий дріб'язок. Але, як відомо, немає нічого важливіше дріб'язків. Гіпервентиляція й надміцна карбонова підошва спортивних кросівок не врятує ногу від перегріву й мозоль, якщо єдиний її захист – прості бавовняні носки. Крім того, більшість хвороб в осінньо-зимовий період мають властивість проникати в наш організм саме через ноги; точніше, через перемерзання в області ступень.

Купити термошкарпетки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити термошкарпетки й спортивні носки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі спортивні носки представлені офіційними імпортерами Nike, Falke і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами спортивних носків і термоносків, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Термошкарпетки

Будь-який вид спорту, будь те волейбол, сноубординг або каякінг, припускає використання спеціальної спортивного одягу, виконуючою функцію регулювання (вологості, температури, тертя й т.д.) И термошкарпетки є обов'язковим доповненням до цьому одягу. Зовні вони мало чому відрізняються від звичайних; однак не даремно такі гіганти, як корпорація Nike або Craft, от уже близько століття займаються розробкою спеціальних спортивних носків, які здатні захистити спортсмена від будь-яких негод. Їхні основні функції:

  • виводити вологу назовні
  • підтримувати оптимальну температуру
  • знижувати тертя ноги про внутрішні частини взуття

Кожна компанія, випускаюча спортивні носки, підходить уводити, увести до ладу розв'язку даних завдань по-своєму. Однак є деякі універсальні правила, які дотримуються завжди. По-перше, продукт виготовляється з комбінованих тканин. По-друге, співвідношення матеріалів відрізняється в різних частинах носка (халява, носок, п'ята, ступня). По-третє, виріб прекрасний облягає ногу й не заважає спортсменові.

Спортивні носки Falke

Німецька компанія от уже близько ста років випускає носки, колготки й гольфи. У спортивній серії головний упор робиться саме на інноваційні матеріали, які беруть участь в "програмуванні" нашого мікроклімату. Серед них - не тільки нейлон, поліестер або лайкра, що володіє прекрасними вологовідвідними властивостями. Це ще й "дихаючий" легкий бамбук, мірил і мерсеризована бавовна, забезпечує підвищену міцність спортивним носкам Falke при практично нульовій вазі.

Спортивні носки Craft

Даний продукт працює по складній системі, розробленої "інженерами" компанії Craft. Для забезпечення винної еластичності певні зони спортивних носків Craft постачені махровим покриттям, крім того, у плетиві присутнє нитка еластану. Вовна й бавовна, відповідальні за підтримку нормального температурного мікроклімату, проводяться з особливо тонких, але міцних волокон. Дзеркальний покрій правого й лівого носка забезпечує максимально ергономічну посадку, а сітчасті ділянки в зоні підвищеного потовиділення перешкоджають скупчуванню вологи на шкірі.

Спортивні носки Helly Hansen

Спортивні носки Helly Hansen призначені не тільки для спорту, але й для туризму (пішого, активного). У них переважають синтетичні матерії: поліамід, лайкра й інші. Особливість виробу в тому, що воно прошивається спеціальними вентиляційними ходами, які швидко відводять нагріте повітря наверх. Технологія Coolmax дозволяє продуктивно виводити вологу: висока ефективність досягається за рахунок особливої будови й великої площі волокон.

Спортивні носки Jack Wolfskin

Моделі спортивних носків Jack Wolfskin проводяться як для зимових видів спорту, так і для літніх. Перевага зимових носків у тому, що вони є своєрідним акумулятором тепла: під час руху тіло віддає багато тепла - воно накопичується в носках; потім, у період відпочинку, носок віддає теплову енергію назад. Таким чином, нога не перемерзає.

Спортивні носки Mizuno

Спеціальний спортивний одяг для спортсменів, займаються, знов-таки, зимовими видами спорту. Крім того, що "склад" виробу ідеально збалансований - тут є присутнім і лайкра, і нейлон, і бавовна, і вовна - у ньому задіяна ще й особлива розігріваюча технологія. Breath Termo. Вона не дає тканини розтягуватися, коли на неї попадає піт; таким чином, спортивні носки Mizuno віддають назад отримане тепло й підвищують температуру спортсмена під час тренування в середньому на 2 градуса.

Спортивні носки Nike

Тут коментарі зайві. Ідеальна структура. Ергономічна будова виробу. Особливе плетиво, перетин, щільність волокна, використовується при пошитті спортивних носків Nike: усе це характеризує продукт "Мекки спортивної індустрії".

Вибираючи термошкарпетки, помніть: краще мати трохи пара - для літа, зими, спорту, туризму або ж щоденного користування. Тільки так можна одержати максимальний ефект не тільки від тренування, але навіть від простої пробіжки.

Відгуки покупців на Носки Icebreaker Hike + Mid Crew WMN