• Електроніка

Спортивна електроніка

У наш технологічний століття навіть таке просте заняття, як біг, зарядка й лижня теж стають високотехнологічними видами спорту. І спортивна електроніка потрібна не тільки для того щоб фіксувати кожний рух тіла. Вона допомагає коректувати тренування з метою підвищення її ефективності; а ще - запам'ятати на століття свої досягнення. Таких обладнань дуже багато, і на нашому сайті ви можете підібрати все, що може вам знадобитися для ваших занять.

Купити спортивну електроніку в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивну електроніку в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих моделей. Уся електроніка представлена офіційними імпортерами GoProPolar, Rip Curl, Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Спортивна електроніка

Годинник пульсометр дозволяють відслідковувати наші біологічні показники, передаючи середню, максимальну й поточну частоту пульсу. Це потрібно для того, щоб вибрати оптимальну для себе інтенсивність тренування. Взагалі, будь-який спортивний годинник - це універсальне обладнання: вони показують час, мають вбудований секундомір і таймер (що досить зручно, якщо вам потрібно замірити показники швидкості і т.д. за один, приміром, коло стадіону або басейну). Вони ж вимірюють серцевий ритм, пульс, мають вбудований GPS та інші "примочки".

Яку ще корисну спортивну електроніку ви можете купити в спортивному інтернет магазині Estafeta?

Перше - спортивний годинник пульсометри, браслети. Як правило, ці обладнання кріплять на руку, щоб стежити за станом організму під час тренування. Спортивний браслет Polar зручно фіксується на зап'ястя й записує вашу швидкість, пульс, а деякі моделі можуть навіть вести підрахунок спалених калорій, чемна ваш ріст, вага й піл. Кардіопередавач Polar буде повідомляти про частоту серцевого ритму - це особливо важливо для людей з підвищеним тиском, яким постійно потрібно стежити за серцебиттям. Усі пристосування подібного роду розраховані, як правило, на такі види спорту, як біг, плавання, спортивна ходьба, ходьба на лижах, велосипедний спорт. У них є вбудований крокомір і лічильник крутіння педалей, що дозволить вам оцінити "пройдений шлях" і скорегувати тренування.

Друге - екшн камери. Ці камери суттєво відрізняються від звичайних, навіть самих висококласних.

  • По-перше, вони статично кріпляться, завдяки чому практично виключається момент "ворушки".
  • По-друге, у них просто величезний дозвіл і якість зйомки (30 кадрів у секунду, фото в 10 і 12 мегапікселів) при тому, що зйомка відбувається, як правило, на величезних швидкостях.
  • По-третє, вони все оснащені спеціальним захистом від ударів (самі корпуси - протиударні, захисні лінзи - з полікарбонату, плюс спеціальні бокси для транспортування й використання).

У таких камерах є спеціальні режими, функція підключення BlueTooth і т.д.

Третє - усілякі доповнення й аксесуари для екшн камер. У першу чергу, це "стабілізатори" і кріпильні елементи, які дозволяють помістити камеру де завгодно: на груди, на руці, на шоломі, на масці, на серфе, кермі велосипеда, байці т.д. Крім того, в інтернет магазині Estafeta ви можете купити набори стікерів для кріплення, захисні лінзи на дисплей (дисплей теж найвищого класу, до речі, з величезним кутом огляду), зарядки, захисні бокси, ліхтарики та інше. Вам щось сподобалося в нашому магазині? Можливо, ви прагнете купити плеєр для плавання Арена, який дозволить слухати музику, не відриваючись від тренування, або нове зручне кріплення для екшн камери? Тоді ласкаво просимо в спортивний інтернет магазин Estafeta: ми знаємо, що вам запропонувати.