Чоловічі спортивні легінси / лосіни

Спортивні лосини - Новий рівень волі

Чоловічі спортивні лосини так само затребувані, як і жіночі, хоча саме слово "лосини" непомітно закріпилося саме за жіночою аудиторією. Це кращий вид спортивного екіпірування для тих, хто займається фітнесом. Задум досить простий: пошити спортивні штани з еластичної тягтися тканини, які будуть обтягати ноги й сидіти по фігурі. Але спортивні моделі для професійного спорту - такого, як біг, легка атлетика або боротьба, наприклад - улаштовані набагато складніше.

Купити спортивні лосини в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивні лосини в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивних лосин. Усі лосини представлені офіційними імпортерами Nike, Craft, Helly Hansen, Odlo і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами чоловічих лосин, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

У чому різниця між звичайними спортивними штанами і спортивними лосинами? Перші мають вільний крій; другі облягають тіло. От і все. Але саме за рахунок того, що одяг не бовтається, а щільно сидить на спортсменові, ефективність занять зростає в рази. Чому так відбувається? Тренування припускає певні навантаження на організм. Серце б'ється частіше, кровотік підсилюється, м'язи скорочуються рвучко й часто; збільшується потовиділення, подих стає різким і важким. Такого роду навантаження нормальні й - у розумних межах - навіть корисні для тіла. Але найбільше "страждають", як правило, ноги. Якщо тіло починає переробляти свою норму, результативність занять падає, а сам спортсмен ризикує заробити щось серйозніше, чим банальна перевтома: наприклад, зневоднювання або розрив зв'язувань.

Спортивні лосини

Щоб захистити нас від подібного роду наслідків, були розроблені спеціальні спортивні лосини, які працюють, як компресійний одяг. Компресійний одяг пошитий зі спеціальної тканини й має особливий анатомічний крій. Вона сидить щільніше звичайного одягу й небагато стискає м'язи під час тренування. Дискомфорт спортсмен не відчує, а от користь буде безсумнівно. Адже при активних тренуваннях у м'язах підвищується вібрація, що приводить до постійного утвору молочної кислоти, а також може стати причиною розриву мікроволокон. Крім того, через ці вібрації частина енергії пропадає втуне, ідучи у вигляді теплових хвиль назовні.

Чоловічі спортивні лосини

Компресійні чоловічі спортивні лосини:

  • знижують енерговтрати
  • зменшують вібрації в м'язах
  • зменшують кількість утворюється молочної кислоти й, як наслідок, наступні болі в мускулах

Спортивний інтернет магазин Estafeta представляє вашій увазі нові й кращі моделі спортивних лосин від провідних світових виробників. У їхнім числі - Nike, New Balance, ODLO, Craft, Asics. Кожний бренд по-своєму унікальний, але всі вони однаково гарні, адже кожна нова лінія одягу розробляється відповідно останнім технологічним досягненням. Якими повинні бути правильні спортивні лосини?

  • Усі шви - плоскі; кількість швів - мінімальне; а ті, що є, розташовані анатомічно вірно, не натирають і не заважають рухатися.
  • Тканина - високоякісна синтетика. Якщо спортивні лосини пошиті з натуральних тканин, те, можливо, ефекту липнучою одягу й не буде ( як відбувається із просторими штанами й шортами). Але займатися в мокрому одязі, погодитеся, неприємно - до того ж, на таких лосинах з'являються плями поту. Сучасні матеріали (поліестер, еластан, спандекс) відводять вологу й залишають тканину сухий, не погіршуючи при цьому повітрообмін.
  • Немає ніяких зав'язок, блискавок, ґудзиків і застібок. У пояс просто вшивається еластична гумка.

Спортивні лосини Nike

Що можна розповісти про технології, які застосовують спортивні гіганти у своїх продуктах, з тому числі при виробництві спортивних лосин? Хотілося б відзначити фірмову розробку "найків" Nike Sphere. Це особливий одяг; зовні вона вітронепроникна, зсередини - вентилюється. Зайве тепло йде без проблем, тоді як при його дефіциті "опікує" волокнами матерії, які не випускають його назовні. Тканина легка, еластична, приємна на дотик; навіть у жарка пора року залишається відчуття прохолоді на шкірі. Піт приділяється настільки швидко, що пари його навіть не встигають конденсуватися, щоб убратися в тканину - вони так само, у вигляді пар, і йдуть назовні. Займатися в такому одязі - одне задоволення.

Helly Hansen "замахнулися" на нанотехнології, і не даремно замахнулися: у матеріали стали вбудовуватися молекули поліпропілену, які на фізичному рівні виштовхували мікрочастинки поту, як тільки вони з'являлися на поверхні шкіри.

А професійний компресійний одяг ODLO - це цілий список "регалій" і досягнень, які неможливо перелічити в рамках статті. Спорт - це не тільки воля, сила, прагнення. Це ще й правильне екіпірування; і вона - перед вами.

Відгуки покупців на Легінси Under Armour Gametime CG Legging