Жіночі кросівки для бігу

Жіночі кросівки для бігу Nike – усе життя на бігу

Nike - найбільший виробник спортивного взуття й екіпірування. Ні, не так: Nike - це більше, ніж виробник, чиї обороти становлять мільйони доларів щорічно. Це більше, ніж високий зразок якості й приклад для наслідування. Це легенда, що перетворила чотири букви в ім'я загальне. Революційні технології; скандальні історії за участю легенд світового спорту; зльоти й падіння. Такий шлях Nike. И кожна перешкода обіцяла нову перемогу, тому що такий гасло фірми - Just do it. Просто зроби це.

Купити жіночі кросівки для бігу у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити жіночі кросівки для бігу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей кросівок. Усі кросівки представлені офіційним імпортером Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами жіночих кросівок для бігу, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Насправді, компанія Найк не така вже стара, щоб бути настільки популярної (вона зародилася в 1964 року); але факт залишається фактом. Американський студент (і бігун по сумісництву), Філ Найт, відкрив свою фірму. Правда, називалася вона небагато по-іншому: Bluе Ribbon Sports. А причиною тому стала проблема глобального характеру для американських бігунів. Кросівки Adidas коштували дуже дорого, а всі інші буквально вимотували спортсменів: стопи після таких пробіжок жахливо боліли. Інших альтернатив у країні не було. Тоді Філ поїхав у Японію й уклав контракт із компанією, що вже одержала популярність, Onitsuko (Asics), після чого японські кросівки з'явилися на американському ринку по цілком демократичній ціні.

Жіночі кросівки для бігу

Далі - більше. Найт відкриває своє виробництво, кросівки "встають" на власну технологічну базу. Незабаром з'являються моделі з "вафельної" підошвою - по суті, це перші рифлені кросівки, які мали протектор такого типу для поліпшення зчеплення з поверхнею. І тільки в 1981 Найк стає Найк, одержуючи своє друге хрещення на честь богині перемоги, Нікі.

Френк Рудій, учений з NASA, розробив для компанії знамениту повітряну подушку для амортизації - Nike Air. Це був прорив, після якого популярність фірми різко зросла. На олімпіаді в Лос-Анджелесі американські спортсмени, взуті в кросівки Найк, завоювали 65 медалей. І це - не остання олімпіада, яка була ознаменована перемогою Nike над іншими брендами.

Кросівки Найк у свій час рекламувало чимало зірок; серед них виділяється, звичайно ж, Майкл Джордан, для якого були створені легендарні баскетбольні кросівки Jordan. Але це зовсім не виходить, що кросівки Найк доступні тільки спортивній еліті. Напроти, перевага компанії завжди полягала в тому, що вона створювала спортивне взуття " для мас" - функціональну, технологічну, доступну й практично вічну. Тому ви можете без праці купити жіночі кросівки для бігу Найк в спортивному інтернет магазині Estafeta.

Жіночі кросівки для бігу Nike

Чому гарні жіночі кросівки для бігу Nike? Поговоримо про головне: про технології.

Nike AIR

Подушка з міцного поліуретану вставляється в підошву жіночих кросівок для бігу Nike. Завдяки своїй еластичності, здатності пружинити, після стискання подушка моментально відновлює споконвічну форму. Вона наповнена розробленим технологами компанії газом, який забезпечує максимальну амортизацію й захист гомілкостопу від ударних навантажень.

Nike Lunar Foam

Одна з останніх технологій Nike. "Місячна піна" називається так неспроста: її створювали разом з розроблювачами з NASA. Піна дозволяє полегшити вага кросівка настільки, що людей, яка він надягали, починає почувати, що гравітація - не така вже проблема. Що це за матеріал? Секрет фірми.

Nike Shox

Лита система з поліуретанових колон у п'ятковій зоні кросівка. Призначена для гармонізації роботи м'язів ніг: вона збільшує амортизацію, стабілізацію ступні й приводить енерговтрати до мінімального показника.

Nike Flywire

Нанотехнології у всій вроді. У прагненні створити надлегкі кросівки Nike не знає перешкод: зараз компанія всерйоз має намір зробити найтонші кросівки товщиною не більше паперового аркуша, здатні підтримувати стопу спортсмена й забезпечувати амортизацію під час тренувань. Ідея полягає у використанні особливих мікрониток, які здатні, подібно тросам, витримувати величезні навантаження.

Nike DUAL DENSITY

Жіночі кросівки для бігу Nike фіксують ногу з усіх боків, і з боків - у тому числі. Вставки з філону з різним рівнем твердості дозволяють максимально стабілізувати положення стопи, але не знижувати її рухливість.

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити жіночі кросівки для бігу Nike різних моделей – кожна з них бездоганна і є результатом праці цілої команди розроблювачів. Але вам має бути вибрати тільки одну: свою.

Відгуки покупців на Nike