Спортивні пляшки

Чистий ковток

Що саме необхідне в будь-якому поході або подорожі? Питна вода. Без чого людей не може прожити більш двох днів? Без питної води. Для того, хто веде активний спосіб життя, самим справжнім "маст хевом" є аж ніяк не стильні мокасини, стегнові сумочки або сонцезахисні окуляри з десятком фільтрів, а звичайна вода. Вода, яка завжди повинна бути чистої, смачної й перебувати, так сказати, в "межах видимості" і зоні досяжності. Тому без спортивної пляшки для питної води навряд чи вдасться обійтися.

Купити спортивні пляшки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивну пляшку в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих моделей спортивних аксесуарів. Усі спортивні пляшки представлені офіційними імпортерами Salewa, Pure Sip, Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Усі професійні спортсмени ( та й взагалі всі люди, які ведуть рухливий спосіб життя) здобувають спеціальні спортивні пляшки й питні системи, якими зручно користуватися й на тренуванні, і на ходу, і навіть на бігу - одним словом, у будь-яких умовах.

Звичайно, можна брати із собою звичайну пляшечку мінералки, однак, якщо порівнювати її зі спеціальною спортивною пляшкою, вона не витримає навіть перший раунд. Чому? Давайте розбиратися разом.

Спортивні пляшки

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити спортивні пляшки від всесвітньо відомих виробників спортивних аксесуарів, спортивного одягу, взуття. Серед них - Reebok, Salewa, Nike, New Balance та інші. Це високотехнологічні моделі, якими вам буде зручно користуватися в будь-якій ситуації. Спершу - пари слів про матеріали, з яких роблять такі спортивні пляшки. Це поліуретан, поліпропілен, термопластик і інші сучасні матеріали. Вони відрізняються від звичайного пластику із цілого ряду параметрів:

  • мають високу міцність, не б'ються й не тріскаються при ударах
  • не токсичні, не виділяють у напій частки пластику
  • не міняють смак води

Крім того, спортивні пляшки з термопластика дуже зручно мити не тільки зовні, але й усередині. Вони практично не усмоктують заходи.

Що можна сказати про саму конструкцію спортивних пляшок

Як бачите, у всіх моделей, представлених в інтернет магазині Estafeta, різна форма й розміри. Ви можете підібрати ту, яка більше подобається вам. Але всі вони підлеглі єдиному закону: закону доцільності.

  • Звичайно в спортивної пляшки середній розмір - саме такий, щоб її було не важко тримати, але при цьому вона мала достатній об'ється. Рекомендується обсяг - до 700-800 мл. Якщо вам потрібно більше води, ви можете купити пояс із кишенями для декількох пляшок.
  • Форма спортивної пляшки проектує таким чином, щоб її було зручно тримати, навіть якщо ви спітніли, у вас мокрі руки або ви рухаєтеся: пляшка "лягає" у руку, як улита, не вислизає. Для більшого комфорту деякі моделі постачені прогумованими вставками.
  • Горлечко в спортивній пляшці досить широке, щоб можна було швидко попити й швидко помити пляшку. Гвинтова герметична кришка із блокуванням не дасть воді розлитися.
  • На більшості моделей є петелька або карабін, щоб ви могли прикріпити спортивну пляшку туди, куди потрібно.

Не любите пити брудну хлоровану воду? Тоді купите спортивну пляшку з фільтром. Ним дуже просто користуватися - просто закручуєте його разом із кришкою, і все. Такого змінного вугільного фільтра вистачає на 150 літрів води (погодитеся, чимало). Потім його потрібно буде поміняти. Видалося б, пляшка для води - такий дріб'язок; але все наше життя складається із дріб'язків. Зробіть її приємної!

Відгуки покупців на Пляшка LAKEN Tritan Jannu 0,45 L Kukuxumusu