Легінси

Легінси - Нова форма. Нова ти

Перші спортивні костюми виглядали не помітно; їх робили із грубої однотонної тканини, тому що вихідні речі просто шкода було мазати на спортивному майданчику. Крім того, у такому "полотняному мішку" займатися було зручніше, чим у штанях, піджаках і жилетках з вигадливими гачками в самих несподіваних місцях. Від сучасної спортивного одягу ми чекаємо не просто зручності; куди більшого. Вона повинна регулювати теплообмінні процеси, забезпечувати гарну вентиляцію, стимулювати роботу м'язів і робити ще дюжину речей.

Купити легінси в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити легінси в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей жіночих спортивних легінсів. Усі легінси представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas, Reebok і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами жіночих спортивних легінсів, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Якщо раніше жінки обходилися звичайними бавовняними спортивними штанами або спортивними шортами, займаючись бігцем, тенісом, фітнесом, те сьогодні вони вибирають легінси. Цей тип спортивного одягу був спеціально спроектований для жінок, займаються активними видами спорту, і він суттєво відрізняється від звичайних лосин, які шиють із бавовни й інших матеріалів, не що володіють "суперздатностями" синтетиків.

Спортивні легінси

Спортивні легінси - це різновид обтягуючих штанів, які сидять по фігурі й шиються зі спеціальних синтетичних матеріалів, таких як поліестер, еластан, мікрофібра і т.д. У чому їх переваги перед спортивними штанами?

  • Вони ідеально прилягають до шкіри, завдяки чому матеріал входить в "контакт" і починає співробітничати з нашим тілом, поліпшуючи його фізичні показники.
  • Завдяки своїй еластичності, легінси повторюють кожний тіла, що робить заняття більш продуктивними - вони сидять практично як друга шкіра: тканина не мне, не береться складками, не натирає внутрішню сторону стегна під час перегони.
  • Легінси - кращий одяг для швидких видів спорту, тому що вони надають ногам спортсменки обтічність і гарну опірність зустрічному вітру.

Ця якість також важлива для плавців, які використовують спеціальні обтікаються гідрокостюми. Перший пункт у цьому списку представляється нам самим цікавим. Як саме легінси можуть міняти фізичні показники нашого тіла? Їх роблять із особливої тканини, мікроволокна якої сплетені таким чином, щоб "забирати" на себе, що виділяється вологу й швидко виводити її назовні, не намокаючи при цьому. Таким чином, і ваші ноги, і легінси залишаються сухими й легенями при будь-якій погоді. Крім того, мікропори тканини забезпечують гарну вентиляцію, а рятуючи нас від надлишків поту, легінси регулюють кислотно-лужний баланс шкіри.

Жіночі легінси

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити жіночі легінси від таких виробників, як Adidas, Nike, Lotto, Reebok, Craft і т.д. Їхній одяг відрізняється високою якістю й технологічністю. Наприклад:

  • Легінси Найк проводяться й поліестер й еластану за технологією Dry Fit, яка допомагає відводити вологу назовні, але при цьому не дає їй проникати всередину: створюється однобічний бар'єр для циркуляції рідини.
  • Розроблювачі Reebok створюють унікальні моделі на основі мікрофібри, здатні регулювати температуру й рівень вологості нашої шкіри під час тренувань.
  • Адідас використовують систему CLIMA, яка буквально відслідковує всі внутрішні й зовнішні показники, подібно метеостанції, з метою подальшого їхнього коректування.

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити тільки якісні легінси: гарні, міцні, із плоскими швами й зручним еластичним поясом. Займатися спортом у таких - одне задоволення.

Відгуки покупців на Тайтси Hummel TOSS TIGHTS