• Туризм

Товари для туризму

Товари для туризму. Підходять для пригод

У здоровішому тілі - здоровіший дух. Хтось воліє підтримувати здоров'я, загартовуючись ранками в крижаному душі. Хтось бігає на стадіоні. Хтось не мислить своє життя без спорту. Якщо ви плануєте сполучати корисне із приємним (а заодно й з гарним), кращий варіант для вас - туристичні походи. Це прекрасно загартовує організм, дозволяє підтримувати спортивну форму й, разом з тим, пізнавати щось нове про навколишній світ. Звучить заманливо! Але в туризму є й зворотна сторона медалі. Яка? Для людини непідготовленого така "вилазка" - це справжнє випробування: дощами, холодом, вітром, комахами, тривалістю переходів, відсутністю води, їжі й засобів особистої ігієни в енном радіусі. Тому всім необхідним потрібно запастися заздалегідь - вам знадобляться деякі товари для туризму, які зроблять ваш похід комфортним, безпечним і запам'ятовується новими відчуттями й красами дикої природи (а не чимсь менш приємним).

Купити товари для туризму в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити товари для туризму в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних товарів для туризму. Усі товари для туризму представлені офіційними імпортерами Marmot, Trimm і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами товарів для туризму, ви дуже швидко підберете потрібний. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

На нашому сайті ви можете знайти будь-які необхідні вам туристичні аксесуари. Ми надаємо продукцію від світових лідерів в області виробництва спортивного екіпірування й супутніх товарів. Серед них - Рinguin, Marmot, North Face і багато інші. Якість продукції - поза конкуренцією: кожна нова модель проводиться із сучасних синтетиків по інноваційних технологіях, проходить тестування, контроль якості й сертифікується. І тільки потім попадає на прилавки магазинів.

Товари для туризму

Які товари для туризму ви можете купити в інтернет магазині Estafeta:

Туристичні намети

Ви можете довго й докладно вибирати туристичний намет по сезону, місткості, формі й іншим показникам. Але найголовніше - це матеріали, з яких виготовлений намет, і її конструкція. Ми пропонуємо вам стійкі місткі туристичні намети на легкому несучому каркасі з нержавіючих матеріалів. Вони проводяться зі складних синтетиків - таких, як поліестер, поліефір, `обладаютвлагонепроницаемостью` й непродувністю, але при цьому "дихають". Усередині намету не утворюється конденсат, шви на підлозі проклеєні й не пропускають холод. "Тамбур" розрахований на зберігання поклажі й ізолює спальне місце від вогкості й вітру.

Спальні мішки

Що найголовніше в спальному мішку? Це наповнювач. Звичайний синтепон практично не гріє, тому ми пропонуємо вам спальники на натуральному гусячому пусі або інноваційних синтетичних утеплювачах ( на зразок тинсулейта), які розраховані навіть на великий мороз. Усі моделі підшиті захисною стрічкою в області блискавки, щоб тканина не попадала між зубцями, а наприкінці блискавки є фіксатор, який не дасть їй розстебнутися, коли ви спите.

Туристичні рюкзаки

Щоб поклажа видалася легше, а спина не утомлювалася, потрібно вибрати правильний туристичний рюкзак. Наші рюкзаки оснащені твердим каркасом (який практично не відчувається під час ходьби), що дозволяє розподілити вага поклажі так, щоб хребет і плечі не сильно утомлювалися. Кишені, відсіки, кріплення для питних систем і трекінгових ціпків або льодорубів - передбачене всі.

Крім того, в інтернет магазині Estafeta ви можете додатково купити будь-які туристичні аксесуари - такі, як протимоскітна сітка, аптечка, захисні гетри й багато чого іншого. Удалого вам походу!