Чоловічі кросівки для тенісу

Чоловічі кросівки для тенісу - Вільний рух

Настільки популярна спортивна гра теніс у наші дні захоплює дуже багатьох. Варто відзначити, що теніс відмінно сприяє розвитку реакції, а також зміцнює сердечно судинну систему. Теніс є, незважаючи на порівняно прості правила, досить серйозним видом спорту. Для більш комфортної й успішної гри багато ведучі компанії роблять спеціальне взуття - кросівки для тенісу. Саме від них залежить, наскільки впевнено себе буде почувати спортсмен під час гри. Уразите своїх суперників не тільки відмінною грою, але й бездоганним почуттям стилю!

Купити чоловічі кросівки для тенісу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити чоловічі кросівки для тенісу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі чоловічі кросівки для тенісу представлені офіційними імпортерами Nike, Lotto, Adidas, Wilson і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами чоловічих кросівок для тенісу, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Якісні кросівки для тенісу - це додаткові шанси на перемогу, адже вони відмінно амортизують удари й створюють комфортний мікроклімат, завдяки чому ноги спортсмена менше утомлюються.

Інтернет магазин Estafeta готовий запропонувати по цілком приймається ціні якісні кросівки для тенісу, виготовлені провідними світовими виробниками. Прагнемо помітити, що саме спортивні кросівки є найважливішою деталлю як для гри в теніс, так і для всіх інших рухливих видів спорту. До вибору подібної чоловічому спортивному взуття слід підходити з максимальною старанністю й у цьому вам допоможе наш інтернет магазин.

Чоловічі кросівки для тенісу 

Теніс – дуже динамічна гра, яка вимагає максимальної концентрації уваги й швидкого пересування. Якщо ви починаєте займатися тенісом, то вам слід звернути особливу увагу на вибір тенісного взуття.

Кросівки для тенісу - це кросівки, які відрізняються від звичайної спортивному взуття

Для тенісних кросівок використовують спеціальну технологію виготовлення підошви, яка відрізняє кросівки друг від друга. Спеціалізовані чоловічі кросівки для тенісу відрізняється великою гнучкістю підошви і її легкістю. Це дозволяє тенісистові максимально швидко пересуватися по корту й не обтяжувати ноги. Тип підошви рекомендуємо вибирати залежно від типу тенісного корту, на якому будемо відбуватися гра.

Типи підошви кросівок для тенісу

  • Існує кілька типів підошви кросівок для тенісу. 
  • Найпоширенішим є тип «хард», при якому підошва складається з неглибокої «ялинки».
  • Тип за назвою «ґрунт» відрізняється більш глибоким видом «ялинки».
  • Якщо гра буде проходити на корті із трав'яним покриттям, вибирайте кросівки з підошвою, яка складається з великої кількості маленьких шипів. Віддайте перевагу повністю гладкій підошві, якщо тип корту – «килим».

Якщо вам потрібна консультація, обов'язково звернетеся по допомогу до продавця-консультантові інтернет магазину, який дасть вам кілька професійних рекомендацій і допоможе розібратися у великому асортиментах. Вибирайте кросівки для тенісу, які будуть щільно прилягати до ноги, але не здавлювати її. Ураховуйте також той факт, що кросівки небагато розтягнуться.

На сьогоднішній день ви можете без проблем купити чоловічі кросівки для тенісу в Києву, адже кількість спортивних магазинів величезне. Але, відвідавши спортивний інтернет магазин Estafeta, ви знайдете переваги. Доступні ціни, акції, система знижок, велика кількість моделей кросівок на будь-який смак і колір задовольнять будь-які ваші запити й побажання.

Відгуки покупців на Кросівки для тенісу