• Плавання
  • Гідрокостюми / Комбінезони для плавання

Гідрокостюми для плавання / тріатлону

Гідрокостюми для плавання. Час тече - вчитеся плавати!

Якщо ви займаєтеся плаванням або будь-яким іншим "навколоводним" видом спорту, без спеціального екіпірування вам не обійтися - адже від спорядження прямо залежить і якість тренування, і якість її результату. Плавати в басейні зручніше за все в спеціальних гідрокостюмах для плавання - це можуть бути цільні комбінезони або шорти з футболкою; у кожному разі, вони захистять вашу шкіру й підвищать ефективність занять. Що із себе представляють правильні гідрокостюми для плавання, яку марку вибрати? Усе, що буде потрібно, ви знайдете в нас.

Купити гідрокостюми для плавання в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити гідрокостюми для плавання в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі гідрокостюми для плавання представлені офіційними імпортерами Arena, 2XU. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами гідрокостюмів для плавання, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Інтернет магазин Estafeta працює із провідними європейськими виробниками водного "обмундирування" - у першу чергу це, звичайно ж, італійська марка Arena і молода технологічна компанія 2XU (двічі ти). Їх продукція відрізняється високою якістю пошиття, рівнем технологій і, звичайно ж, стильним дизайном. В інтернет магазині Estafeta ви можете купитигідрокостюми для плавання як для дорослих, так і для дітей.

  • Дитячі моделі відрізняються не тільки розміром, але й криємо - адже фізіологія малят відрізняється від дорослої. Крім того, дитяча "водна" одяг шиється з більш тонкого матеріалу, завдяки чому дитині буде легко в ній займатися.
  • Жіночі моделі також відрізняються від чоловічих - у першу чергу, формою й дизайном. На відміну від звичайного одягу, гідрокостюму для плавання прийде захищати наше тіло під час активних фізичних тренувань, причому захищати від агресивної хлорованої води. Тому й вимоги до нього особливі.

Гідрокостюми для плавання 

Якість гідрокостюма для плавання залежить здебільшого від матеріалу, з якого він пошитий. Легкі гідрокостюми для плавання в басейні й для тріатлону шиють із еластану, поліаміду, лайкри, неопрена. Усе це синтетики, але синтетики "високого калібру": натуральна тканина тут не впорається.

  • Еластан забезпечує гідрокостюму для плавання гнучкість, ви можете вільно в ньому рухатися, згинатися й розгинатися, не боячись розтягти його.
  • Поліамід і лайкра відповідають за високу міцність і зносостійкість матерії, а також за своєчасні відвід вологи від тіла ( з одного боку, костюм не повинен промокати зовні, з інший, він повинен вільно виводити піт, адже ми потіємо під час будь-якого тренування, пускай навіть це тренування у воді).
  • Неопрен являє собою найтонший шар спеціальної гуми з мікропорами, наповненими повітрям. Він сидить практично як друга шкіра (настільки щільно, що його буває навіть незручно знімати й надягати - для розв'язку цієї проблеми в костюми додають силіконові вкладки).

Гідрокостюми для тріатлону

Отже, який він - гідрокостюм для тріатлону й плавання?

  • Шиється по фігурі, сидить щільно: в області спини й пахв передбачається невеликий зазор, в інших місцях - щільне прилягання.
  • Шви - плоскі, ергономічні, не натирають тіло.
  • Тканина синтетична, тонка, міцна, еластична. За рахунок того, що матерія добре відводить піт, тіло під костюмом залишається сухим, не переохолоджується й не перегрівається. Стискаючи тіло, костюм забезпечує компресію - кровотік у посудинах шкіри підсилюється, м'яза працюють активніше, але вироблення молочної кислоти при цьому зменшується.
  • Матеріал оброблений спеціальною речовиною, яка захищає його від впливу хлору - таким чином, костюм буде служити довго, не вицвіте й не зноситься.

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити гідрокостюм для тріатлону й гідрокостюм для плавання для себе або ваше маляти. Удачі!

Відгуки покупців на Стартовый костюм Head LIQUID FIRE PRO OPEN BACK