• Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат, безсумнівно, є одним з найшвидших і зручних способів зробити не забувається подарунок Вашим близьким і рідним. Зробивши вибір на користь подарункового сертифіката, Ви стовідсотково потрапите в мету, адже щасливий власник такого виду подарунка зможе вибрати саме те, що йому потрібно.

Сертифікат у подарунок Estafeta.com.ua — це попередня оплата, за допомогою якої можна придбати будь-який товар з асортиментів нашого інтернет-магазину. 

Тепер, щоб зробити самий оригінальний, приємний і несподіваний сюрприз своїм близьким, Вам досить лише визначитися з номіналом – Estafeta.com.ua пропонує подарункові сертифікати на суми 250, 500 і 1000 грн. Придбати їх можна тут.
 
    Правила використання подарункового сертифіката:
 
1. Подарунковий сертифікат не є іменним, тому в випадку втрати він не підлягає відновленню   у зв'язку з неможливістю встановити особистість власника. 
 
2. При оплаті замовлення за допомогою сертифіката обов'язково вкажіть це на етапі оформлення (впишіть номер сертифіката в коментарях) і повідомите менеджера при підтвердженні замовлення (відправте фото сертифіката).
 
3. Строк дії сертифіката становить 6 місяців з дати видачі.
 
4. Якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не вертається. 
 
5. Якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару й номіналом сертифіката оплачується наявними коштами.
 
6. Сертифікат не може бути використаний для одержання наявних коштів.
 
7. Якщо ви одержали сертифікат за участь в акції "+сертифікат у подарунок", те його можна використовувати при Наступному замовленні, після одержання сертифіката на руки. При поверненні товару, за яке був отриманий сертифікат у подарунок по акції, необхідно повернути й подарований сертифікат, або він анулюється.