Рюкзаки для взуття / Барсетки / Чохли

Рюкзаки для взуття - Аксесуари із власним стилем

Рюкзак – одна із самих «суворих» і масивних різновидів тари, у яку ми звичайно складаємо ручну поклажу. З рюкзаком ходять у похід і долають гірські хребти. З рюкзаком подорожую в далекі країни або просто їздять на риболовлю. У кожному разі, навантаження досить більше: у нього повинні поміститися не тільки особисті речі, але й різне спорядження й екіпірування туриста. Але якщо в рюкзак покласти ще й пару взуття, це може стати останньою краплею: це досить громіздкий вантаж, до того ж, тверда підошва може запросто ушкодити внутрішню поверхню рюкзака.

Купити рюкзак для взуття в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити рюкзак для взуття в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей. Усі рюкзаки для взуття, барсетки, чохли для сноуборду представлені офіційними імпортерами NikeDakine і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Рюкзаки для взуття

Якщо ви займаєтеся спортом або, приміром, пішим туризмом, і вам потрібно постійно мати під рукою пари змінному взуття, без спеціальної тари для неї не обійтися. Це може бути рюкзак для взуття або сумка, а ще – так називається мішок, у якому помістяться хоч кеди, хоч чоботи. Якщо мішок не має якоїсь особливої форми, то сумка для взуття відразу впадає в око: вона приблизно повторює обриси черевиків або чобіт, для яких вона призначена.

Не варто перевозити взуття у звичайному рюкзаку. Зіпсується й рюкзак, і взуття. Краще купити спеціальний рюкзак для взуття. Які до нього можуть бути вимоги?

  • Матеріал повинні бути непромокаються й дуже міцним. Кращий варіант – поліестер. Сучасні моделі шиються з повністю водонепроникні днищем, завдяки чому рюкзак можна навіть залишати на снігу, не переживаючи про схоронність «начинки».
  • Усередині рюкзак повинен бути прошитий армованою підбивкою, тому що у взуття є підошва, а в підошви – протектор; він з легкістю може порвати «непідготовлений» рюкзак.
  • Блискавка – важливий елемент. Вона повинна легко ходити й не заїдати; бажане, щоб блискавка відкривалася із двох сторін – тоді ви зможете без проблем витягати взуття й класти її назад.
  • Рюкзаки для взуття можуть бути оснащені додатковими кишеньками. Сюди можна покласти різну дріб'язок й особисті речі.
  • Крім того, сумка повинна бути досить міцної й зручно сидіти; для цього оглянете лямки й шви – вони повинні бути прострочені ідеально.

Чохли для сноуборду

Для тих, хто займається сноубордингом, такого рюкзака, треба відзначити, буде явно недостатньо. Адже головний скарб будь-якого сноубордиста – це його дошка; тому потрібно підібрати ще й чохол для сноуборду. Звичайно, можна побрати будь-який чохол відповідного розміру, приладити його на плечі й відправитися шлях. Але це буде «не зовсім те». Що являє собою сучасний, якісний чохол для сноуборду?

  • По-перше, його габарити в точності повинні відповідати габаритам вашої дошки: вибирайте правильний розмір.
  • По-друге, усередині чохол має міцну стьобану підбивку, яка не дає кантам сноуборду ушкодити тканина.
  • По-третє – зшитий такий чохол з поліестер, який не допустить намокання дошки.
  • По-четверте, гарні чохли для сноуборду важать не більш одного кілограма.
  • Крім того, вони можуть бути постачено однієї або двома широкими м'якими лямками, з якими сноуборд буде зручно транспортувати. А в кишеньки на чохлі можна покласти все необхідне.

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити рюкзак для взуття або чохол для сноуборду від таких виробників, як Arena, Nike, SpeedoDakine. Вони – кращі; переконаєтеся в цьому особисто.