Боксерки / борцовки

Боксерки й борцівки. Новий рівень комфорту

Що головне для професійного борця або боксера? Сила, техніка, швидкість реакції. Усе це так. Але представте, наскільки безглуздо й кривдно впасти або заробити розтягання на ринзі просто тому, що у вас невідповідна спортивне взуття з надто м'якою халявою або слизькою підошвою. Тому ми пропонуємо вам купити якісні боксерки й борцівки, у яких ви будете почувати себе впевнено як на тренуванні, так і «у бої».

Купити боксерки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити боксерки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі боксерки й борцівки представлені офіційними імпортерами Asics і Adidas. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами борцівок і боксерок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Інтернет магазин Estafeta представляє вашій увазі борцівську взуття від провідних виробників спортивному взуття дня сьогоднішнього й учорашнього: це Asics і, звичайно ж, Adidas. Вік пішов цим брендам тільки на користь – у них «арсеналі» перебуває вражаюче кількість авторських технологій і розробок, завдяки чому їх продукція по праву вважається однієї із кращих. Взуття для боротьби й боксу суттєво відрізняється від звичайних спортивних кросівок – так само, як, наприклад, бутси відрізняються від кросівок для бігу. Тому вибирати їхнім потрібно з усією старанністю й навіть причепливістю: від них буде залежати ваша безпека на ринзі.

Боксерки Adidas

Для початку з'ясуємо, чому ж відрізняються боксерки Adidas – да і будь-які інші - від борцівок. По суті, це той самий тип взуття, але в боксерок немає такого задника – вони просто облягають ногу й можуть мати різну висоту халяви. У боях без правил (а також мікс-файтери) взуваються як у борцівки, так і в боксерки. Отже, у чому відмінності такого взуття?

  • Підметка низька, відносно рівна – боєць повинен почувати себе стійко, зайва амортизація тут ні до чого. Матеріал – високоякісна гума, сплав гуми, натуральний каучук. Протектор на поверхні підметки дуже важливий: зважаючи на те, що борці виступають на абсолютно гладкому ринзі, вона не повинна сковзати, і глибокий протектор отут не допоможе – підлогове покриття просте «не відчує» його. Тому підошва покрита дрібним ребристим протектором сферичного типу, який розташовується по периметру підметки й забезпечує максимальну стійкість.
  • Матеріал верху – шкіра, шкірзам, синтетики. Якщо ви вибираєте надійність – вам потрібна шкіряне взуття, якщо у вас підвищене потовиділення, то комфортніше всього буде у вентилюються синтетичних моделях.
  • Конструкція колодки така, що нога надійно зафіксована, висока халява забезпечує підтримаю зв'язувань і сухожиль гомілкостопу. Це знижує ризик вивиху, перелому, розтягання, до того ж, щільна фіксація захищає від синців, гематом і інших ушкоджень.

Технології боксерок Adidas

  • Trusstic System – технологія перешкоджає викручуванню стопи.
  • Stability Cradle – спеціальна чаша із твердого матеріалу в області п'яти, яка забезпечує додаткову стабілізацію.
  • AHAR – особливий гумовий сплав, з якого іноді роблять борцівки Asics; у нього висока міцність і зносостійкість, незважаючи на досить легку вагу.
  • RhinoSkin – «носорожа шкіра», високоякісна штучна шкіра, яка по міцності не уступає натуральної.
  • AgION – антимікробний захист устілки, який не дає розмножуватися бактеріям, навіть коли ми сильно потіємо.

Що вибрати, Adidas або Asics, борцівки або боксерки, шкіру або синтетку? Вирішувати вам. Завдання інтернет магазину Estafeta – надати вам першосортний «матеріал» для вашого вибору.

Відгуки покупців на Боксерки / борцовки