Жіночі спортивні кросівки для тренувань

Жіночі спортивні кросівки для тренувань Adidas. Стань краще

Догадаєтеся, із чого почалася історія легендарних кросівок Адідас? Зі спальних тапочок. Більші речі нерідко починаються із чогось малого; адже навіть самому грандіозному задуму потрібний старт. Якщо сьогодні цей бренд відомий буквально всім і кожному, то лише тому, що всю свою історію він завзято йшов до вершини, не зупиняючись на досягнутому. Дозвольте собі розкіш взуватися в оригінальний німецький Adidas: ви не пошкодуєте.

Купити жіночі спортивні кросівки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити жіночі спортивні кросівки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей жіночих спортивних кросівок. Усі кросівки представлені офіційним імпортером Адідас і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами жіночому спортивному взуття, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Адідас - сама популярна у світі марка по виготовленню спортивному взуття і спортивного одягу. В інтернет магазині Estafeta ви можете купити собі підходящу модель, будь те класичні кросівки із серії Originals або що-небудь ще. Для цінують традиції - кросівки Адідас Порше (шкіряні, лаконічні, із дрібно рифленою підошвою); для тих, хто прагне бути в тренді - яскраві замшеві кросівки Адідас ZX. Ви не розчаруєтеся у своїй покупці - адже Адідас це, у першу чергу, бездоганну якість. А про якість сервісу подбаємо вже ми.

Спортивні кросівки

Так із чого ж усе почалося? Як ми вже сказали, зі спальних тапочок: сімейне виробництво Дасслеров почало випускати їх в 20-ых роках, у непростий післявоєнний час, роблячи підошви з викинутих автомобільних покришок. В 30-ых роках з'явилися спортивні кросівки - причому не звичайні, а шиповані. Так, це була перша у світі шипована спортивне взуття, і винайшов її Адольф Дасслер. По закінченню другої світової війни, наприкінці 40-ых, обстановка в родині загострилася: братися Адольф і Рудольф остаточно посварилися (приблизно через те, що Аді не спробував звільнити брата з військового полону). Так з'явилося два нові підприємства: Puma і Adidas - останнє є скороченням імені Адольф Дасслер.

Незабаром був винайдений знаменитий лого компанії, і для Адідас почалися золоті часи. В 1954 році Адольф винаходить знімну підошву з гумовими шипами, яка приносить німецькій футбольної команді перемогу на світовому чемпіонаті в 1956 році. Мир довідається про Adidas. Починаються великі рекламні компанії, нові технології впроваджуються в продукт щорічно. В 80-ых, після смерті Аді Дасслера, фірма переживає нелегкі часи; однак ситуація швидко міняється, коли новий менеджмент наймає в команду технологів і дизайнерів з Reebok і Nike: кілька років, і Адідас знову на коні.

Сьогодні "на рахунку" Adidas - близько сотні бронзових, срібних медалей; десятки золотих. Багато перемог і тріумфів. У Польщі слово Адідас навіть стало іменем загальним: в 70-80 роках усі кросівки там називалися адідасами.

Жіночі спортивні кросівки Адідас

Завзятість, солідний вік, грамотне начальство й рекламні кампанії - усе це, звичайно, важливо для успіху підприємства. Але справжню славу фірмі принесли саме революційні технології, які розроблювачі впроваджували у свій продукт, буквально "змучуючи" кожну пару кросівок тестуваннями. Розглянемо деякі з них.

Adidas adiPRENE

Запатентований амортизуючий матеріал у зоні п'яти, який знижує травматизм і розсіює навантаження, що припадають на стопу спортсмена.

Adidas a. D. S.

Проміжна підошва взуття оснащена дренажної систеться, яка відмінно виводить воду, що попадає в кросівок - технологія спеціально розроблялася для туристичних моделей.

Adidas Blown Rubber

Унікальна гумова підошва, у яку впроваджуються пухирці повітря. Вона важить менше звичайної, надає спортсменові "стрибучість" і забезпечує гарне зчеплення з поверхнею.

Adidas Fit Foam

Спінений легкий матеріал, який ідеально повторює контури стопи; застосовується, в основному, при виготовленні взуття для басейну.

Adidas Predator

Одна із самих знаменитих технологічних розробок Адідас. Являє собою особливий гумовий протектор на підошві кросівка, який має спеціальну форму, що забезпечує максимально ефективну фізику роботи м'язів спортсмена.

Adidas PU

Замінник відомого амортизуючого матеріалу EVA. Відрізняється більшою твердістю, міцністю й довговічністю. Це не всі технології Адідас; тільки мала їхня частина.

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити жіночі спортивні кросівки Адідас і саме різне спортивне взуття - кросівки для бігу, кросівки для фітнесу, баскетбольні кросівки; футбольні бутси, взуття для туризму і багато чого іншого.

Відгуки покупців на Кросівки для тренувань