Футбольна форма

Футбольна форма. Будь у формі

Майже в будь-якому виді спорту екіпірування починається з спортивному взуття: ноги, як правило, це головне "чинне особа" на тренуванні; до них і увага особлива. Тепер, коли ви вже вибрали нові бутси (або доношуєте улюблені старі), саме час придбати гарну футбольну форму, яка буде допомагати в грі й не зноситься в перший же сезон, пару раз "стикнувшись" з футбольним газоном. Де купити гарну форму? Магазин "Естафета" вам цілком підійде. Ми продаємо якісну спортивний одяг і взуття від лідируючих спортивних виробників Європи.

Купити футбольну форму в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити футбольну форму в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Уся футбольна форма представлена офіційними імпортерами Nike, Adidas, Joma і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами одягу для футболу, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Футбольна форма

Класична футбольна форма складається з футболки, шортів (боягузів), футбольних гетр. Іноді під форму надягають ще нижню білизну, підтрусники - бажаний елемент у вашому екіпіруванні. Футбольні гетри повинні щільно сидіти, щоб не спадав захист. А сама футбольна форма - вільно, адже облягаюча одяг тільки сковує рухи спортсмена (якщо не ідеться, звичайно, про термобілизна).

До речі, про чоловічому термобілизна: ви можете купити футболку як з коротким, так і з довгим рукавом. Якщо це компресійний одяг або термобілизна, то максимальне прилягання до тіла буде вам тільки на руку: так ви будете швидше позбуватися від зайвої вологи й захистите свою шкіру від зовнішніх факторів.

Яку футбольну форму ви можете купити в інтернет магазині Estafeta?

Футбольна форма Nike

Почнемо з "цвяха програми": це, безумовно, футбольна форма Nike. Незважаючи на те, що Найк не спеціалізується саме на виробництві футбольної форми, футбольних м'ячів і аксесуарів, футбольна форма Nike уважається однієї із кращих. І ми знаємо, що за славою криється й не випадкова посмішка фортуни, а щоденна ретельність і праця.

Футбольна форма Errea

Також в інтернет магазині Estafeta ви можете купити футбольну форму Errea. Це на сьогоднішній день перша і єдина фірма, яка провела весь свій товар через тестування безпеки й екологічності - футбольна форма Errea відповідає всім "зеленим" законам, що не може не радувати. І, що радісно подвійно - це ніяк не применшує функціональності самої продукції.

Футбольна форма Diadora

Футбольна форма Diadora також представлена в цьому розділі: незважаючи на те, що компанія споконвічно займалася випуском спортивному взуття, а спортивний одяг була "побічним плином", італійці змогли вибитися вперед. Адже вони використовують як власні, так і запозичені технології, створюючи щось нове й, безумовно, варті на спортивному поприщі.

Футбольна форма Umbro

Також ми можемо запропонувати вашій увазі спортивний одяг найстаршої компанії в цьому розділі: це футбольна форма Unbro. Сьогодні це - сучасний дизайн, кращі матеріали й технології. Але століття назад, в 1906 році, це була просто сімейна справа двох братів, які, на відміну від багатьох своїх однолітків, не кидалися з вогню так у полум'я: буквально з перших днів своєї "життя" англійська фірма займалася пошиттям футбольної форми для регіональних команд.

Який повинна бути гарна футбольна форма

Вона проводиться з модифікованих синтетичних матеріалів, практично без домішок. З одного боку, вони не намокають, не зношуються після третього прання, не натирають шкіру й не мнуться. З іншого боку - не закупорюють шкіру, як це робив попередник синтетичних тканин - нейлон. Сьогодні використовуються сучасні матеріали, які забезпечують циркуляцію повітря, швидко вбирають і віддають піт, пошиті тільки з ергономічними плоскими швами. Гарна футбольна форма легко надівається, легко носиться, легко знімається. Висока якість матеріалу (поліестер, поліефір, лайкра) і якість самого пошиття зроблять вашу гру цікавіше й здоровіший.

Купуйте краще в "Естафеті"!

Відгуки покупців на Комплект (футболка+шорты) Hummel STAY AUTHENTIC TRAINING SET