• Кепки / Панами

Кепки / Панами

Кепки - Вирази своє Я... без зайвих слів

Незважаючи на те, що такий головний убір, як кепка, виглядає сучасно й навіть молодіжно, перші чоловічі кепки з'явилися дуже давно. Безумовно, вони перетерпіли ряд змін, але найголовніше в них - ідея гібрида панамки й козирка - залишилася. Просто вона виявилася настільки вдалої, що пережити десятиліття й століття розвитку світової моди їй не склало праці.

Купити кепку в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити кепку в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі бейсболки, кепки й шапки представлені офіційними імпортерами 47 Brand, Quiksilver, Nike. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами головних уборів, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Модні кепки

Сьогодні модні кепки носять і спортсмени, і тусовщики, і запеклі мандрівники; покоління старше й покоління молодше. У чому секрет кепки? Вона захищає від сонця одночасно й голову, і ока. Вона ефектно виглядає (навіть якщо ви забули зачесатися, вибігаючи з будинку). Вона відмінно тримає форму й, при правильному відході, довгий час буде виглядати так, начебто її купили тільки вчора.

Деякі вважаються, що прототип кепки з'явився ще на початку 19 століття - тоді це було щось плоске, схоже на млинчик, з козирком спереду. Втім, ті моделі кепок, які стали настільки популярні серед робітників в 20-ых роках минулого століття, теж підходили по цей опис. Але все-таки вважається, що прародителькою сучасних кепок стала бейсболка, яка була винайдена в 1954 році. Вона мала класичну форму, і вже тоді шилася із шести клинів. Козирок - загнуть. Сьогодні можна знайти й інші моделі: з 5 або 4 елементів, із прямим козирком, на липучках або без. Але всі вони - нащадки все тієї ж бейсболки.

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити як чоловічі, так і жіночі кепки від таких виробників, як Nike, Marmot, Reebok, Adidas і т.д. Бездоганний крій, висока якість, різноманітний асортименти. Якщо ви ще не визначилися з моделлю - переглянете всі запропоновані варіанти; ми певен, ви зможете підібрати "свою" кепку. Який вона повинна бути?

Брендові кепки

Існують канони якості, які однакові для всіх - не важливо, що це, брендові кепки або ще "не розкручені", повсякденні або спортивні. Гарна кепка шиється з ретельно підібраних матеріалів. Якщо бавовна - то тільки натуральний. Якщо поліестер - то найкращий: легкий, ноский, м'який. Ви можете підібрати кепку з комбінованих матеріалів. Але синтетична буде служити вам довше, а сидіти так само добре, як і кепка з натуральних тканин.

Покрій може бути будь-яким: 6 або 5 частин, клини або панелі - вибирати вам. Але варто звернути увагу на такі "дріб'язки", як вологоубираюча стрічка, люверси й застібка. Стрічка повинні бути присутнім обов'язково, адже голова буде потіти незалежно від того, займаєтеся чи ви спортом або просто гуляєте. Люверси для вентиляції повинні бути розташовані так, щоб циркуляція повітря відбувалася вільно. Пластикові кільця на люверсах - не кращий варіант; краще вибирати обметаний метал. Застібка повинна бути металевої теж.

Брендові кепки Найк і Адідас ідеально відповідають усім перерахованим вимогам. Козирок ви можете вибрати такий, який вам більше подобається. Але помніть: якщо прямий козирок - це винятково данина моді, те вигнутий покликано захищати очі від бічного яскравого світла. Моделі із сильно вигнутим козирком не підходять, якщо ви плануєте надягати кепку, коли будете за кермом (це небезпечно). Якого виробника віддати перевагу?

Якщо ви збираєтеся купити кепку в інтернет магазині Estafeta - принципової різниці немає. Усі фірми заслуговують вашої довіри, тому що не перший рік трудяться на "спортивному поприщі", досягшись певного успіху в цій справі.

Кепки Адідас

Потрібна кепка Адідас? Ви знайдете підходящу в нас. Специфіка головних уборів Adidas у тому, що вони мають класичний крій, але шиються з інноваційних матеріалів по сучасних технологіях. Приміром, розробка ClimaCool дозволяє прохолоджувати шкіру за рахунок розміщення на кепці спеціальних сітчастих вентиляційних вставок. Вони активно відводять піт і не дають порам нашого тіла закупоритися.

Кепки Найк

Кепки Найк із завданням видалення поту справляються нітрохи не гірше. Але технологія застосовується вже інша – це розробка DRI-FIT, яка являє собою мікропористий матеріал зі складною структурою волокон. Саме він відповідальний за висновок зайвої вологи з поверхні нашої голови. Ви можете віддати перевагу класичній моделі з лого компанії або ж купити яскраву, молодіжну кепку для прогулянок і посиденьок у компанії друзів. Вибір за вами.

Відгуки покупців на Кепка Buff CAMINO PACK TREK CAP santiago silversage