Дитячі куртки

Дитячі куртки - носите із задоволенням!

До сезону в інтернет магазині Estafeta можна купити якісні брендові дитячі куртки: для осені й зими, із синтетичним утеплювачем для теплого часу й на натуральному пусі птаха - для зимових морозів. У такій куртці куртці буде затишно навіть у саму вогку й сльотаву осінню негоду. Дитячий спортивний одяг - це особлива категорія товарів споживання. До неї завжди пред'являються високі вимоги якості й безпеки. Крім того, вона повинна бути гарної й у всіх змістах універсальної: добре носитися, легко стиратися й подобатися дітям.

Купити дитячу куртку в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити дитячу куртку в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі дитячі куртки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами дитячих курток, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити тільки сертифіковані оригінальні дитячі куртки таких відомих світових виробників, як Adidas, Columbia, Helly Hansen, Nike. Одяг і взуття з такими логотипами - це гарантовано якісні товари із власним стилем, надійні на всі 100 %. Для самих маленьких покупців ми підготували кращі моделі цих виробників: яскраві й теплі осінні й зимові дитячі куртки й пуховики. Батькам більше не треба хвилюватися, у що одягти свого першокласника з настанням холодів або як догодити примхливому підліткові, який не любить носити шапки.

Наші виробники дитячого спортивного одягу подбали про все: і як надійно вкутати малят, і як зігріти дітей старший. В осінніх дитячих куртках і зимових дитячих пуховиках від інтернет магазину Estafeta тепло буде всім. Крім того, такий одяг зшитий за всіма стандартами екології і якості. Усі матеріали, використані в їхнім виробництві, винятково високої якості; тканини непромокаються й не продуваються вітром, міцні й надійні. Спеціальні щільні шви захищають від промокання. За такими виробами легко доглядати: їх можна стирати у звичайній пральній машині.

Дитячі куртки для хлопчиків 

У каталозі інтернет магазину Estafeta є дитячі куртки на будь-який смак, для дітей будь-якого віку й підлоги. Для дівчинок можна вибрати гарну яскраву куртку малинового, жовтогарячого або іншого насиченого кольору. Каптури зимових моделей облямовані гарним хутром. Полички й рукава дитячих курток для хлопчиків і дівчинок прикрашені яскравими логотипами виробників, які будуть вигідно відрізняти верхній одяг вашої дитини. М'які каптури й високі коміри спеціально призначені для гарного захисту в непогоду. Навіть якщо підліток не любить носити шапки, йому доведеться по смакові гарна брендова куртка з каптуром, який захистить від холодного вітру, дощу й снігу. Матеріал дитячих курток і пуховиків має водовідштовхувальні властивості, тому не промокає навіть у дощ і мокрий сніг.

Дитячі куртки для дівчинок

Для дітей, які люблять незвичайні речі, є дитячі куртки для дівчинок і хлопчиків незвичайних розцвічень, із привабливими принтами, а також з використанням комбінацій декількох квітів. У всіх моделях є багато зручних прорізних і накладних кишень, які придадуться кожній дитині для зберігання безлічі потрібних речей. Для додаткового захисту й більш щільного прилягання низ курток прострочений еластичною тасьмою, а на рукавах є манжети й застібки-"липучки". Блискавки додатково захищені планкою від продування вітром.

Зимові дитячі куртки

В інтернет магазині Estafeta можна купити зимову дитячу куртку на натуральному пусі. Це найкращий утеплювач для морозних зим. Такі пухові курточки й подовжені пальто добре відстрочені особливим рядком, який запобігає звалюванню пуху й збивання його в кутах підбивки. Виробу, виконані подібним чином, завжди зберігають презентабельний вид і прекрасні захисні властивості.

Відгуки покупців на Пальто Gusti Boutique