• Йога / Пілатес

Усе для йоги й пілатеса

Якісні товари для йоги і пілатеса від нашого магазину дозволять вам займатися із задоволенням і максимальною безпекою для свого здоров'я. Пропонуються вашій увазі приналежності й аксесуари для занять йогою відмінно підійдуть і для фітнесу або аеробіки.

Усе для йоги й пілатеса

Постійно в наявності:
йога-блоки і багато чого іншого.
Ми допоможемо вам визначитися з вибором необхідних елементів екіпірування, відповівши на будь-які питання й проконсультувавши при необхідності.
Що вам буде потрібно
Килимки для фітнесу, пілатеса і йоги – один з найважливіших і необхідних елементів і аксесуарів, як для початківців, так і для спортсменів зі стажем. Йога килимок не тільки забезпечує комфорт під час занять, але й гарантує безпека тренувань: спеціальне липке покриття на звороті допомагає запобігти ковзанню килимка при активних рухах.
Чому вам необхідно купити професійний мат для йоги? Можна виділити кілька основних причин, серед яких:
Зручність і комфорт.
Більшість вправ фітнесу і йоги відбуваються на підлозі, при цьому килимок забезпечує набагато більш високий рівень комфорту, ніж тверда поверхня. Він допомагає зм'якшувати ваші рухи, полегшує навантаження на колінні й ліктьові суглоби, амортизує ударні навантаження. 
Гігієна.
Який би чистої не була поверхня або реманент фітнес центру, особистий йога мат купити коштує хоча б заради особистої гігієни. Ви точно знаєте, що на ньому займаєтеся тільки ви, тому певен у його чистоті й безпеки.
Чистота екіпірування.
Ваша спортивна йога одяг буде виглядати набагато чистіше, а її прання й очищення займе мінімум часу.
Різноманітність вправ. 
При заняттях на відкритому повітрі килимок дозволить вам виконувати вправи різної спрямованості за участю всіх м'язів і органів тіла. З таким екіпіруванням можна не боятися простудитися навіть при відносно прохолодній погоді, ви не забрудните свій одяг і волосся.
Як правильно підібрати фітнес килимок? Насамперед, варто звернути увагу на наступні нюанси й параметри виробу:
Товщина.
Може варіюватися в широких межах від 2 мм до 1,5 см. Кожній людині необхідно підібрати саме «свою» товщину, яка багато в чому визначається вашими антропометричними даними й типом вправ, яким ви віддаєте перевагу.
Толсті килимки є відмінними амортизаторами ударів, вони прекрасно підходять для зниження навантаження на суглоби при ударних навантаженнях. До недоліків відносять зниження стійкості: виконувати складні вправи йоги, що вимагають ідеальної координації й балансування, може стати пробреться. Ідеальний варіант на всі випадки життя – килимок товщиною 6-8 мм.
Текстура внутрішньої й зовнішньої поверхні.
Гарний килимок повинен мати відмінне зчеплення з підлогою для забезпечення безпеки при тренуваннях. Крім того, поверхня контакту з вашим тілом повинна бути досить рельєфної для чіткої фіксації рук і ніг при виконанні вправ.
Матеріал.
Один з найважливіших параметрів, визначальних надійність, довговічність, стійкість до зношування й кінцеву вартість. Килимок для йоги каучук буде суттєво відрізнятися в кращу сторону по своїх експлуатаційних характеристиках від аналога із ПВХ.
Спеціальні носки для йоги ідеально підходять для заняття в приміщеннях. Їх можна використовувати з килимком або без нього. Ці зручні носки для йоги мають нековзну поверхню, поліпшуючи баланс і стійкість. Ідеально підходить для пілатеса або йоги в дорозі.
Міцні й легені піноблоки для занять йогою й пілатесом допоможуть підвищити ваш рівень і навички. Обов'язковий реманент для всіх аматорів розтяжки, який зробить революцію у ваших заняттях. Додайте росту й вирівнювання підтримки в позах коштуючи, знайдіть «острівець» безпеки в складних позах або поглибите розтяжку в позах сидячи. 
Для освоєння складних поз і глибоких розтяжок вам знадобляться спеціальні ремені для йоги. З їхньою допомогою легше дотягуватися до кінцівок, простіше й довше втримувати пози. Якщо ви серйозно настроєно досягтися певних успіхів, ремінь просто необхідний.
Ми співробітничаємо із провідними виробниками, серед яких:
Airex (килимки й власники для них);
LiveUp (еспандери, ролики, мати);
Energetics (гантелі, одяг, скакалки);
2XU (компресійні костюми);
Asics (взуття).
Також у наявності аксесуари й екіпірування від Craft, Nike, Peresvit, Under Armour.