• Сноуборд / Гірські лижі

Гірськолижний одяг

Гірськолижний одяг. И нехай скоряться самі круті вершини!

Гірськолижний спорт особливо "причепливий" до екіпірування. Звичайного спортивного костюма або навіть термобілизни отут уже недостатньо, адже лижникові доводиться витримувати не тільки більші фізичні, але й атмосферні навантаження. Гірськолижний одяг і одяг для сноуборду потрібно вибирати особливо ретельно, орієнтуючись на перевіреного виробника; від її якості залежить не тільки успішність занять, але й ваше здоров'я.

Купити гірськолижний одяг у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити гірськолижний одяг у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Увесь гірськолижний одяг представлений офіційними імпортерами Columbia, Jack Wolfskin, Northland, Odlo і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами гірськолижного одягу й аксесуарів, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Гірськолижний одяг

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити гірськолижний одяг і одяг для сноуборду - різноманітний асортименти самого актуального одягу від провідних світових виробників. Серед них - відомі компанії Odlo, Northland, Jack Wolfskin і інші. Підбираючи такий одяг, потрібно пам'ятати, що це більше, ніж звичайний вихідний костюм або незмінний комплект "джинси+футболка"; тут кожний елемент пов'язаний з іншим. Навіть самий якісний лижний костюм не захистить вас, якщо на тіло буде одягнена звичайна бавовняна білизна. Які функції повинна виконувати гірськолижний одяг?

 • захищати від вітру
 • від холоду 
 • від промокання 
 • виводити вологу з поверхні шкіри 
 • забезпечувати комфорт рухів
 • регулювати теплообмін

Гірськолижний одяг і одяг для сноуборду від відомих брендів Columbia, Jack Wolfskin, Northland, Odlo прекрасно справляється з усіма цими функціями. Вона повинна складатися із трьох шарів, які, з'єднуючись, забезпечують чудовий захист.

 • Термобілизна. Воно необхідно, у першу чергу, не для обігріву, а для виведення поту зі шкіри. Тому його шиють зі спеціальних синтетичних тканин (таких, як поліестер, лайкра), здатних моментально відводити вологу, не промокаючи й не збираючись грудками на тілі. Завдяки ідеально точному приляганню термобілизна не сковує рухів.
 • Толстовки й жакети із фліса, які одягають під костюм. Саме фліс забезпечує гарну теплорегуляцію й "продовжує справу", почате термобілизною: виводить вологу
 • Властиво, сам гірськолижний костюм. Гірськолижні куртки й штани для лижного спорту або сноуборду скроєні так, щоб не стискувати рухів, але й не "висіти" на спортсменові: це потрібно для максимальної функціональності під час перегони й виконання трюків.

Уся гірськолижна одяг пошитий з міцної непромокається тканини, запобігає влучення вологи ззовні, і постачена водонепроникними змійками й замками. Для більшої надійності на щиколотках і на зап'ястях куртки й штани фіксуються спеціальними власниками й гумками. Каптур на куртках виконаний з міцної, але легкої тканини й добре сидить на голові, не злітаючи від будь-якого різкого руху.

Гірськолижні черевики

Гірськолижні черевики й черевики для сноуборду, представлені в інтернет магазині Estafeta, належать "перу" Nike. Мабуть, коментарі й славослів'я зайві. Тому просто перелічимо переваги, яким має дане взуття.

 • забезпечує гарне зчеплення з будь-якою поверхнею, будь те ґрунт, сніг або дошка сноуборду
 • має теплоізолюючими властивості й не дає нозі переохолоджуватися
 • відповідає за фіксацію не тільки стопи, але й гомілкостопу, не сковуючи при цьому їх рухів і не лишаю гнучкості
 • забезпечує нормальний мікроклімат усередині черевика

Якими шляхами це досягається? Для надійного зчеплення підошва виконується зі спеціальної міцної гуми зі складним протектором, який нерідко доповнюється карбоновою вставкою. Для ідеальної "посадки" ноги черевики мають функцію термоформування: поступово підганяють свою форму під вашу ногу. Усі моделі виконуються з комбінованих матеріалів, що забезпечують теплоізоляцію, вентиляцію й антибактеріальний захист. Крім того, посилений гомілковостоп не дає нозі "гуляти".

Маски гірськолижні, гірськолижні шоломи 

Найважливіші для спортсмена - маски гірськолижні і гірськолижні шоломи. У нас величезний вибір і того, і іншого. Тут ви можете підібрати собі шолом по розміру голови, підігнавши його за допомогою внутрішньої підбивки й ременів фіксації. Усі шоломи виконані з особливо міцного матеріалу, перешкоджає ушкодженням голови. Усі гірськолижні маски мають захисні фільтри-лінзи, які відсівають шкідливе ультрафіолетове випромінювання й захищають очі лижника під час спуска. Максі виконані з комбінованих матеріалів, які забезпечують:

 • ідеальне прилягання
 • м'яку "анатомічну" посадку
 • вентиляцію

Купивши гірськолижну екіпірування в інтернет магазині Estafeta, ви забезпечите собі максимальний захист не тільки від погодних факторів, але й від різного роду травм.