Коврики для йоги

Аксесуари із власним стилем

Йога - особливий вид спорту; властиво, це навіть не вид спорту. Це комплекс методик по фізичному й духовному вдосконалюванню. Тому не варто підходити стандартно до проблеми вибору "амуніції" для занять по йозі - кожний дріб'язок повинна підбиратися індивідуально й підходити особисто вам. Оскільки більша частина вправ у йогу проводиться на підлозі, у першу чергу слід подумати про придбання килимка для йоги - займатися на "голих дошках" не тільки неприємно, але ще й травма небезпечно.

Купити килимок для йоги в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити килимок для йоги в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих моделей. Усі спортивні аксесуари представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

У принципі, для йоги ви можете використовувати звичайний килимок для фітнесу, але він не завжди підходить для тих або інших "асан": в один прекрасний момент ви просто виїдете з килимка, тому що прості моделі не пристосовані для того, щоб на них виконувалися складні елементи, якими буяє методичка по йозі. Інтернет магазин Estafeta пропонує вам вибирати килимки для йоги, орієнтуючись на думку професіоналів - таких, як Nike або Airex, наприклад. Їхні моделі пристосовані для регулярних занять йогою й пілатесом і відрізняються не тільки зовнішнім виглядом і габаритами, але і якісними характеристиками.

Яким повинен бути килимок для йоги

  • Досить більшим. Оптимальної, як правило, є довжина 185 см, а ширини в метр цілком достатньо.
  • Зручним. На такому килимку вам буде досить м'яко, тому що він проводиться з пористих синтетичних матеріалів, але при цьому килимки для йоги пружні й мають невеликий амортизуючим ефектом - тому, навіть якщо ви впадете (на килимку, зрозуміло), сильного забитий місця не буде.
  • Безпечним. До речі про падіння: щоб звести їх до мінімуму, поверхня виробу звичайно роблять небагато шорсткуватої, іноді вона покрита дрібними пухирцями. Це поліпшує зчеплення й дає гарантію того, що, виконуючи складні вправи на розтяжку, ви не роз'їдетеся в усі чотири сторони.
  • И ще про безпеку: килимок для йоги - предмет особистого користування. Поверхня його не повинна усмоктувати піт, вологу, бруд, тому що все це - благодатне середовище для розмноження мікробів. Тому подібні вироби не просто виготовляють із "нейтральних" матеріалів із закритими порами, але ще й нерідко обробляють бактерицидними складами.
  • Приємним до тіла. На килимку нам має бути сидіти, лежати й ухвалювати самі немислимі пози. Тому важливо, щоб матеріал не натирав шкіру, не викликав почервонінь і роздратувань.
  • Крім того, багато килимків обладнані спеціальними гумками, якими можна закріпити згорнутий килимок і використовувати їх як ручку при перенесенні.

В інтернет магазині Estafeta ви знайдете безліч килимків для йоги, один з яких напевно влаштує вас повністю. Ретельно вивчивши характеристики, ви зможете замовити той килимок, які допоможе вам довести ваші тренування до досконалості.

Отже, що собою представляє якісний килимок для йоги

  • Цей виріб розміром приблизно метр на два, товщиною від 0,5 до 1,5 мм.
  • Матеріал - поліестер, пінополіуретан, еластомір та інші високотехнологічні синтетики: пористі, але із закритими порами.
  • Поверхня - зліга неоднорідна, с ефектом амортизації, оброблена антимікробними складами.

З таким килимком вам буде зручно займатися йогою й у залі, і будинку.

Відгуки покупців на Килимок для фітнесу трьохслойний Champion 1800х600х15