• Теніс

Тенісні кросівки та одяг

Тенісні кросівки. Вільний рух

Якщо ви не професійний спортсмен, те навряд чи зможете відповістити на запитання, чим відрізняються тенісні кросівки від звичайної спортивному взуття. Повірте, різниця дуже істотна, адже тенісні кросівки здобуваються з певною метою – вони повинні допомогти одержати відмінний результат на корті.

Купити тенісні кросівки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити тенісні кросівки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі тенісні кросівки й одяг представлений офіційними імпортерами Wilson, Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами тенісних кросівок, ви дуже швидко підберете потрібні. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

 

В інтернет магазині Estafeta можна купити тенісні кросівки й одяг, у нас представлена безліч відомих брендів виробників тенісному взуття й одягу, таких наприклад, як Nike і Wilson.

Тенісні кросівки Nike AIR MAX COURTBALLISTEC

Тенісні кросівки Nike AIR MAX COURTBALLISTEC дозволять вам на корті відчути м'яку амортизацію й стійкість. Верх тенісних кросівок з міцного синтетичного волокна із сітчастими вставками забезпечить відмінну повітропроникність і термобаланс. Кросівки надійно облягають ногу, тому що посередині вони звужені. Вузька частина посередині потрібна для втримання ноги спортсмена під час різких рухів зі сторони убік, а також вперед та назад. Відмінна риса цих кросівок – це їх міцність.

Як і будь-яке тенісне взуття, піддане постійним навантаженням, кросівки для тенісу повинні забезпечувати максимальний захист від ударних навантажень. У цих кросівках вона забезпечується за допомогою вставки AIR MAX. Це дійсно унікальна система амортизації, яка з'явилася ще в 1978 році, і з успіхом використовується фірмою Nike і в наші дні. Технологія AIR зменшує вага, поглинає енергію удару й одночасно збільшує амортизацію. Спеціальна каучукова підошва цих тенісних кросівок виготовлена з гумової суміші, дуже гнучкої й зносостійкої. Протектор на підошві необхідний для кращого зчеплення з поверхнею, щоб уникнути зайвого ковзання в процесі гри. П'ятка тенісних кросівок більш щільна з амортизаційною вставкою, що доправить максимальний комфорт на корті.

Тенісні кросівки Nike ZOOM VAPOR

Якісні тенісні кросівки – це одна зі складових успішної гри на корті. У спорті не буває дріб'язків, і тенісні кросівки, які ви можете купити в інтернет магазині Estafeta тому доказ. Тенісні кросівки Nike ZOOM VAPOR відрізняються яскравим, контрастним дизайном і відмінною якістю, яка може забезпечити всесвітньо відома фірма Nike. Навряд чи на корті вас не помітять у такому взутті! Додаткові поролонові вставки м'яко, але стабільно зафіксують стопу, і ви одержите дійсне задоволення в процесі гри.

Верх тенісних кросівок являє собою комбінація твердого й сітчастого матеріалу (високоякісна синтетика), який комфортно підтримує ногу й створює гарну вентиляцію. Носок кросівок відмінно гнеться, дозволяючи пальцями ноги робити поштовхи й різкі рухи. Задник цієї моделі амортизує пятку, не допускаючи її різкого опускання вниз при різких рухах. Адже найголовніше в тенісних кросівках це те, як вони здатні захистити ноги від різних травм. Різких рухів і ривків ногами на тенісному корті не уникнути, такий цей вид спорту.

Зрозуміло, тенісні кросівки й одяг для тенісу необхідно підбирати індивідуально, і консультанти інтернет магазину Estafeta допоможуть вам у цьому. Адже в нас представлені тільки відомі виробники спортивному взуття, які займаються дослідженнями в цій області й постійно працюють над удосконаленням випускаються моделей кросівок.

  •  Сегодня занятие спортом не только ведет к оздоровлению. Активный образ жизни – прежде всего признак престижа. Многие президенты охотно играют в теннис, который считается одним из  самых красивых проведением досуга

  • Wilson – известная американская компания, которая занимается производством спортивных товаров. Под брендом Wilson скрывается длинная история успеха на рынке спортивного инвентаря – заслуженную популярность имеют атрибуты для занятий теннисом, баскетболом, футболом, волейболом, сквошем, бейсболом и гольфом. Компания располагается в Чикаго, штат Иллинойс. С 1989 года Wilson стал дочерним предприятием финской группы Amer Sports.