• Теніс
 • Аксесуари для настільного тенісу

Аксесуари для настільного тенісу

Аксесуари для настільного тенісу

Спортивний реманент - така цікава річ, про якість якої довідаєшся вже постфактум. Нова ракетка для настільного тенісу при покупці може виглядати ідеально, а потім накладка просто зітреться в пил. Або сітка для настільного тенісу, натягнута не гірше арбалетної тятиви, починає провисати вже через кілька партій. Щоб цього не відбувалося, потрібно купувати спортивні аксесуари тільки в перевірених виробників і - що теж немаловажне - у перевірених магазинах. Таких, як інтернет магазин Estafeta.

Купити аксесуари для настільного тенісу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити аксесуари для настільного тенісу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі аксесуари представлені офіційними імпортерами Joola і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами аксесуарів для настільного тенісу, ви дуже швидко підберете необхідний. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Інтернет магазин Estafeta співробітничає із кращими із кращих, поставляючи в Україну новинки від провідних європейських виробників. У нас ви можете купити:

 • м'ячі для настільного тенісу;
 • сітки для настільного тенісу;
 • ракетки для настільного тенісу;
 • чохли;
 • набори для настільного тенісу;
 • супутні аксесуари - чистячі засобу й т.д.

Сітки  для настільного тенісу

Який повинна бути сітка для настільного тенісу? Якщо у дві слова - то німецької. Якщо більш розгорнуте, то при виборі сітки потрібно звертати увагу й на матеріал, з якого вона виготовлена, і на каркас, і на спосіб кріплення. Кріпитися сітка для настільного тенісу може за допомогою прищіпок або гвинтів, каркас повинен бути металевим, а саме полотно - з якісного синтетичного текстилю. Гарним доповненням буде можливість регулювати сітку по висоті й по ступеню натягу.

Ракетки для настільного тенісу

При виборі ракетки для настільного тенісу теж потрібно обертати уваги на цілий ряд параметрів - тип накладки, наявність або відсутність амортизуючою вкладки, вага, форма рукояті й, зрозуміло, "начинка", з якої вона зроблена. В інтернет магазині Estafeta представлена продукція двох найвідоміших брендів у світі настільного тенісу - Joola і Donic.

Пари слів про компанії Joola - стара німецька фірма, що розміняла вже другий "півкарбованця", і на даний момент є офіційним спонсором тенісних турнірів у США. Котирується як самий технологічний і серйозний бренд у даній області. Donic - шведська компанія, яка не дуже давно відсвяткувала своє 25-річчя, і також є одним із самих шануються тенісних брендів. Обидві компанії наголошують на технології й постійне розширення асортиментів, в обох на "дошці пошани" красуються чемпіони спорту, які сприяли їхньому сходженню до олімпу слави. Серед них - Ян-Уве Вальднер, Петер Штельваг, Йорген Персон, Олексій Смирнов і інші.

М'ячі для настільного тенісу

Технології:

 • BLUEFIRE - накладка для ракетки з ефектом катапульти. При ударі під малим кутом м'яч для настільного тенісу летить дуже високо, сильно підкручуючись у польоті.
 • Spin Speed - накладки, збільшують обертання м'яча для настільного тенісу. Завдяки різній твердості накладок можна підібрати зручну, під себе.
 • Burn - серія підстав для ракеток з додаванням синтетичних волокон до дерева. Така комбінація надає м'ячу для настільного тенісу більшу швидкість, до того ж, ракетка зручно лежить у руці й добре управляється.
 • CARBOWOOD - конструкція підстави, у якій аркуші фанери перемежовуються із прошарками з карбону. Це надає ракетці неймовірну міцність.
 • AVS - технологія, знижуюча вібрації при ударі, а виходить, підвищуюча контроль м'яча.

 

В інтернет магазині Estafeta представлений широкий вибір як основних, так і допоміжних аксесуарів для настільного тенісу. Читайте характеристики, думайте, вибирайте; якість продукту вас порадує.