Туристичні рюкзаки

Туристичні рюкзаки. Підходять для пригод

Навіть звичайний рюкзак для міста вибрати зовсім непросто. Одні регульовані, інші немає; скрізь відрізняється якість матеріалу, застібок; та й зручність якоїсь конкретної моделі - питання індивідуального характеру (що одному добре, те іншому погано). Що ж тоді говорити про туристичні рюкзаки? Адже до них висувається набагато більше вимог, чому до звичайних. Ми можемо вам запропонувати кілька перевірених закордонних виробників, які займаються рюкзаками не перший рік.

Купити туристичні рюкзаки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити туристичні рюкзаки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих моделей. Усі рюкзаки представлені офіційними імпортерами Deuter, Tatonka, Pinguin. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами рюкзаків, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

 

Туристичні рюкзаки

Отже, що повинне бути в гарному туристичному рюкзаку?

  • Грамотно розташовані відділення. Усі дріб'язки й речі першої необхідності повинні бути зручно розподілені так, щоб дістати їх можна було максимальне швидко, а більш габаритна поклажа - надійно зберігатися в головних відділеннях, будучи захищеної від ушкоджень каркасом рюкзака й міцною тканиною на підбивці.
  • Ергономічна форма рюкзака. Крій повинен бути таким, щоб модель ідеально лягала на плечі власника, не віджимаючи шию й спину.
  • Регуляція. Щоб рюкзак зручно було носити в будь-якому виді - напівпорожнім, практично порожнім і набитим до відмови - необхідні регульовані ремені: наплічні, нагрудний, а також ремінь на поясі.
  • Міцність і надійність. Туристичні рюкзаки шиють із високоміцних синтетичних тканин, які комбінують із вентилюючим матеріалом: це потрібно для того щоб під час походу не порушувався повітрообмін.
  • Обов'язково - каркас, підтримуючий спину й зберігаючий правильну поставу: ви не повинні горбатитися під вагою рюкзака, навіть коли він наповнений до межі.
  • Ну й, зрозуміло, різні додаткові кріплення й відділення - для трекінгових ціпків, льодоруба, дощовика й іншої "амуніції".

Туристичні рюкзаки Tatonka

Переглянете моделі рюкзаків на нашому сайті. Вам може сподобатися туристичний рюкзак Tatonka: це якісний продукт, який виготовляють зі спеціального зносостійкого нейлону. Кишеньки й відділення в рюкзаку розташовані так, щоб ви могли в будь-який момент витягти те, що вам потрібно. М'які зручні наплічні ремені припускають вертикальну регуляцію.

Туристичні рюкзаки Deuter

Справжня легенда німецької якості - туристичні рюкзаки Deuter, яким пішла вже друга сотня років: виробництво ранців було відкрито ще в 1910 році. Вони знамениті, у першу чергу, систеться вентиляції на лямках і спині, Deuter Airstripes System. Крім того, ергономічна спинка рюкзака спроектована таким чином, щоб стосуватися спини тільки в основних крапках, звільняючи її від навантаження. І це правильно: відправляючись у похід з таким рюкзаком, ви будете утомлюватися набагато менше, чим зі звичайним, плюс тіло буде дихати. Зручні моделі рюкзаків Deuter для велосипедистів: згинаючи алюмінієві планки, вбудовані в спинку рюкзака, можна підігнати його точно під свою спину.

Туристичні рюкзаки Pinguin

Ще один відомий бренд, вартий уваги - Pinguin. Туристичні рюкзаки Pinguin шиють із інноваційних матеріалів, таких, як Hicor - надміцна водовідштовхуюча тканина, покрита поліуретановим шаром для додаткового захисту. Щоб забезпечити вентиляцію в потрібних місцях, у рюкзаки вшивають вставки із тканини з об'ємним плетивом. Щоб підкоректувати обхват і інші параметри рюкзака, можна використовувати компресійні ремені й лямки. І це - лише частина технологій, використовуються в моделях Pinguin.

Вибирайте краще для спорту й туризму: спортивний інтернет магазин Estafeta вам у цьому допоможе.

Відгуки покупців на Рюкзак FJALLRAVEN Kanken Laptop 15