Чоловічі плавки

Плавки. Час тече - вчитеся плавати!

Увесь гардероб професійного плавця зводиться, по суті, до одній "змінної": плавкам. Змінної ми її назвали тому, що спортсменові необхідно трохи пара плавок (і не тільки з міркувань гігієни). Чому ще? Про це поговоримо трохи пізніше. Правильно підібрати плавки для басейну не так-те просто - вони відрізняються від звичайних пляжних "бермуд" або сліпів. 

Купити плавки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити плавки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі плавки представлені офіційними імпортерами Arena і Speedo. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами плавок для басейну, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Спортивне екіпірування повинна не тільки захищати, але й підвищувати результативність тренування. Як звичайні плавки можуть це зробити?

Такий одяг повинна ідеально прилягати, регулювати компресію м'язів, знижувати опір води. Специфіка професійного екіпірування саме в тому, що вона однаково успішно працює й з "внутрішньої", і з "зовнішньої" складника. Тобто, з одного боку, плавки повинні стимулювати роботу м'язів, але не сковувати при цьому рухів. А з іншого сторони, їм доводиться працювати з опором води, зводячи його на немає. Такий подвійний ефект підвищує продуктивність запливів і, навпаки, знижує витрата витраченого часу й сил.

Плавки Arena

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити плавки для басейну Arena і інших найвідоміших виробників, які за десятиліття свого існування були відзначені не тільки світовим попитом на свій продукт, але й олімпійськими нагородами: екіпірування італійської компанії Arena, приміром, не раз приводила спортсменів до призових місць.

Плавки для басейну

Щоб підібрати правильно "гардероб для плавання", визначитеся з типом потрібних вам плавок. Якими вони можуть бути? У нас ви можете купити класичні плавки, брифи або сліпери. Перші відрізняються від других тільки тим, що смуга тканини на бічній частині берда - небагато ширше. Такі моделі прекрасно підходять для повсякденних тренувань. Нічим їм не уступають і популярні шорти-боксери, які щільно облягають фігуру, сидять на міцній гумці, але при цьому не сковують рухів. Вільні плавки-шорти або подовжені бермуди не рекомендується здобувати для занять у басейні: вони знижують швидкість плавця й заважають рухатися вільно.

Професійні плавки

Якщо ви займаєтеся спортом професійно, вам знадобиться відразу два типи професійних плавок для басейну: це гідрошорти й плавки з гальмуючим ефектом. Працюють вони прямо протилежним образом.

  • Гідрошорти щільно облягають стегно й надають плавцю додаткову швидкість, тому що зроблені з особливого еластичного матеріалу, максимально знижує опір води. Крім того, вони стимулюють активну роботу м'язів.
  • "Гальмують" плавки, навпаки, мають сітчасту структуру й збільшують опір води - це потрібно для того, щоб плисти було важче; після таких виснажливих тренувань спортсмен суттєво поліпшує свої результат при запливі у звичайних плавках. До речі, такий же принцип використовується в балеті: танцюристи працюють із мішечками піску, прив'язаними до щиколоток, після чого їх знімають.

Дитячі плавки

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити як плавки для дорослих, так і дитячі плавки, які мають свої відмінності. Які? По-перше, вони мають додаткову фіксацію. По-друге, зроблені винятково з гіпоалергенних тканин. По-третє, такі плавки враховують анатомію хлопчиків і не стискують рухів юних спортсменів у басейні.

Щоб вибрати гарні плавки, потрібно знати, що вони собою представляють. Отже, плавки для басейну:

  • Ідеально сидять і облягають тіло.
  • Швидко висихають.
  • Шиються з гіпоалергенної синтетичної тканини.
  • Стійкі до впливу хлору, ультрафіолету й морської солі (якщо тренування проходять на відкритій місцевості).
  • Відповідають за компресію м'язів і знижують опір водного потоку.

Плавки Speedo

По суті, остання якість - найважливіше для екіпірування професійного плавця, і досягається воно за рахунок інноваційних технологій і особливого складу тканини, з яких шиються сьогодні плавки. Сучасні виробники досяглися високих результатів у цій області. Приміром, плавки Speedo мають високу стійкість до сонячного випромінювання, хлору й мають особливий ергономічний крій і практично не розтягуються навіть після багаторазових прань. Такі плавки шиються з високоякісного поліестер й поліаміду з додаванням ниток акрилу extra-life, який забезпечує гарне прилягання, але не витягається при частому носінні. І це - лише малюсінька частина величезного внеску в розвиток спорту, який зробили ці компанії.

Вибирайте краще, адже від цього вибору буде залежати ваш успіх.

Відгуки покупців на Плавки Arena M DYNAMO BRIEF