Спортивні толстовки / светри / фліси

Спортивні толстовки - Будь у формі

Що собою представляють сьогодні спортивні толстовки? По суті, це спортивні кофти. Практично універсальний предмет гардероба: така річ відмінно підкреслює фігуру, захищає від непогоди, гріє. Класичні спортивні толстовки завжди випускалися на блискавці й обов'язково мали високий комір або навіть воріт-хомут. Сьогодні ви можете вибрати будь-яку модель по смакові: "консервативну" або дизайнерську, із блискавкою або без, що облягає або злегка вільну. Це може бути навіть спортивна толстовка з каптуром: непоганий варіант для занять спортом у непогоду (адже для справжнього спортсмена дощ - не причина пропускати тренування).

Купити спортивну толстовку в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивну толстовку в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивних толстовок. Усі толстовки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами спортивних толстовок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Ви скажете – такої продукції повнісінько й на ринку, і в будь-якому спортивному магазині. Але в інтернет магазині Estafeta ви можете купити щось більше, ніж товар сумнівної якості з низькосортних матеріалів: у нас на сайті продаються тільки оригінальні спортивні толстовки із фліса від таких компаній, як Nike, Adidas, Craft і т.д.

Чоловічі спортивні толстовки фліс

Чому саме фліс? Цей матеріал уважається кращим для "середнього шару" спортивного екіпірування. Володіючи прекрасними теплоізолюючими якостями, він являє собою легку, міцну, зносостійку тканину, яка не викликає роздратування. Але головна його перевага навіть не в цьому: чоловічі спортивні толстовки із фліса не накопичує вологу. Пориста структура матерії моментально відводить рідина із зіпрілого тіла, не втрачаючи при цьому своїх властивостей і не даючи шкірі переохолодитися. При доборі спортивного екіпірування пропонуємо вам швидко ознайомитися з відмітними рисами кожного бренда, представленого на даній сторінці.

Спортивні толстовки Adidas

За весь час існування бренда був зафіксований така кількість патентів на унікальні розробки співробітників корпорації, що цей рекорд навряд чи вдасться побити. Будь-яка їх спортивний одяг, у тому числі й спортивні толстовки Адідас, відрізняється ергономічним кроєм. Що це значить? Одяг не висить, але й не обтягає. "Ненав'язливо" повторює контури тіла. Не стискує рухів. Надійно захищає від вітру й дощу (щільні манжети на зап'ястях; ідеальне прилягання; анатомічний крій). Плоскі шви й, безумовно, унікальний стиль, яким відрізняється Adidas. Крім того, при пошитті використовуються різні допоміжні технології, які роблять зі звичайної толстовки "розумну" толстовку. Назвемо хоча б пари.

  • Adidas AP Concept. Одяг неоднорідний. Вставки з різних матеріалів у тієї або іншій її частині забезпечують максимальну волю рухів і захист.
  • Adidas Breathability. Дихаюча тканина. Шкіра просто дихає - так, нібито на ній і немає ніякого одягу.
  • Adidas CLIMA. Технологія, яка "прораховує" ідеальну температуру для спортсмена в цей момент, роблячи "виправлення" на умови роботи, обсяги виділяється поту й т.д.

Спортивні толстовки Columbia

Більш молодий бренд, який, проте, теж досягся певних висот у сфері технологічних розробок. От головні технології, які використовуються в спортивних толстовках Columbia:

Columbia Omni-Heat. Тканина зігріває завдяки певному відсотку срібних ниток у ній: вони відіграють роль відбивача й значно скорочують тепловтрати.

Columbia Omni-Tech. Захисна мембрана - "дволикий страж": з одного боку, волога безперешкодно й швидко приділяється з тіла. З іншого боку, зовнішньої, тканина залишається абсолютно непроникається.

Columbia Omni-Wick EVAP. Волога виводиться по майстерно конфігурованим "жолобам"-доріжкам у тканині.

Спортивні толстовки Craft

Шведська якість у всій вроді. Крій спортивних толстовок Craft бездоганний з погляду функціональності. Стиль може варіюватися: толстовка на блискавці або без, з каптуром, із вставками або суцільна - вирішувати вам. До речі, про вставки: вони досить часто фігурують в одязі Крафт. Це можуть бути вентиляційні "майданчика" або утеплювачі, які розташовуються так, щоб забезпечити підтримку саме там, де це потрібно в цей момент.

Спортивні толстовки Helly Hansen

Усі технологічні моменти - відведення вологи, збереження тепла, ергономічність - дотримуються розроблювачами спортивних толстовок Helly Hansen у точності. Що ж відрізняє цей товар? Мабуть, особливе трактування поняття стилю й зручності. Моделі можуть бути постачені фіксуючими гумками, додатковими кишенями й іншими потрібними дріб'язками: усе для вашого комфорту.

Спортивні толстовки Nike

На даний момент спортивні толстовки Nike переживають революційні зміни: компанія почала випускати серію одягу з використанням матеріалу за назвою Tech Fleece - це особливий функціональний фліс, який створювався за принципом "розділяй і пануй". Верхній шар захищає. Нижній - регулює температуру тіла, причому робить це по-розумному: надлишок теплової енергії виводиться на поверхню, тоді як залишок, оптимальний для роботи спортсмена, залишається " при ньому".

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити спортивну толстовку будь-якої моделі, будь-якого бренда: якість товару - це наша репутація. Звертайтеся!

Відгуки покупців на Толстовки / Светри / Фліси