Пояса для аквааеробіки | гантелі для аквааеробіки | рукавички для аквааеробіки

Будь у формі

Аеробіка, яку ще можна назвати танцювальною зарядкою, у свій час зробила справжній прорив у способі життя середньостатистичного обивателя; з'явився спорт, доступний, грубо говорячи, будь-якій домогосподарці. Прості ефективні вправи, виконуються під ритмічну музику, благотворно позначалися на роботі всіх груп м'язів, піднімали загальний тонус і настрій. А тепер представте аеробіку, що вийшла на якісно новий рівень - і ви одержите аквааеробіку. Сьогодні ми з вами поговоримо про цей чудовий вид спорту.

Купити пояс для аквааеробіки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити пояс для аквааеробіки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих моделей спортивних аксесуарів. Усі аксесуари для аквааеробіки представлені офіційними імпортерами Aqua Jogger, Sprint Aquatics, Hydro Tone і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Виконуючи у воді всі ті ж вправи, що й у звичайній аеробіці, ви додаєте значно більше зусиль, адже доводиться долати опір води. Це раз. Перебуваючи у воді, ми розслаблюємося, починаємо краще почувати своє тіло, знімаємо гіпертонус м'язів. Це два. Водні процедури корисні для нашої шкіри зокрема й здоров'я всього організму в цілому - це три. Як бачите, в аквааеробіки багато плюсів. Однак для цього виду спорту необхідно спеціальне устаткування для аквааеробіки, яке допоможе вам досягтися найкращих результатів.

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити все необхідне й навіть більше - це спеціальне устаткування для аквааеробіки й тренування плавців, яке збільшує опір води або допомагає поліпшити техніку плавання. Що ви можете придбати в нас?

Гантелі для аквааеробіки

Гантелі для аквааеробіки - вони виконані із приємних на дотик прогумованих матеріалів, зручно лягають у руку й не вислизають. Вага, ступінь опору воді ви вибираєте по власному розсуду.

Пояса для аквааеробіки

Пояса для аквааеробіки - такий пояс допоможе вам впевненіше триматися на воді, якщо ви - новачок. Він виконаний з ніздрюватої повітряної піни, завдяки чому ви будете впевненіше себе почувати в басейні. Зручний карабін дозволяє швидко надягти й зафіксувати пояс.

Рукавички для аквааеробіки

Рукавички для аквааеробіки - це свого роду замінник звичних лопаток для плавання. Вони пошиті зі спеціального синтетичного матеріалу, надають долоні під час плавання потрібне положення, добре сидять на руці й, до того ж, дуже стильно виглядають.

До речі, про лопатки для плавання. За допомогою таких лопаток (вони виконані відповідно до анатомії долоні й кріпляться на пальцях спеціальними ремінцями) ви зможете не тільки розвити більшу швидкість, але й поліпшити свої навички, адже правильно підібрані лопатки допомагають відчути воду й те, які саме руху руками потрібно робити під час запливу.

Калабашки. Їх роблять із піни, і вони мають зручну форму для того щоб їх можна було затиснути стегнами. З такий калабачкою, зафіксувавши нерухомо ноги, ви зможете ефективно відпрацьовувати майстерність рук і корпуса.

Еспандери, або так називаються водні амортизатори. Їх можна використовувати і як звичайний еспандер - розтягувати, прикріпивши іншим кінцю до нерухливої опори. А можна кріпити амортизатор до ніг або рук під час тренування, тим самим ускладнюючи собі завдання й розбудовуючи м'язову силу.

Крім того в інтернет магазині Estafeta ви можете купити безліч інших необхідних дріб'язків, які зроблять ваші тренування по аквааеробіці ефективними й приємними. Ми ручаємося за якість кожної з них.

Відгуки покупців на Аква-аеробіка