Дитячі тапочки

Дитячі сандалії - Крокуй у ногу згодом

Підібрати дитяче спортивне взуття нітрохи не простіше, чим спортивне взуття для дорослої людини. А іноді ще й складніше: потрібно враховувати, що стопа дитини росте й міняється, і неправильні бутси або дитячі сандалії можуть порушити природній розвиток кістково-хрящової тканини. Коли мова заходить про літнє взуття, не варто забувати ще й про те, що в маленьких дітей середня температура ледве вище звичайної, тому потовиділення більш активне. Як підібрати дитячі сандалії, у яких ноги не будуть перегріватися й потіти, але, разом з тим, будуть надійно зафіксовані?

Купити дитячі сандалії в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити дитячі сандалії в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі дитячі сандалії й тапочки для басейну представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas, Arena і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

В спортивному інтернет магазині Estafeta широкий вибір моделей від виробників спортивному взуття зі світовим ім'ям. Серед них - Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Arena, Diadora, Speedo і т.д. Кожна компанія має чималий досвід у розробці спортивних технологій, які активно використовуються у виробництві як дорослої, так і дитячому спортивному взуття. Ми пропонуємо вашій увазі дитячі сандалії, тапочки, в'єтнамки й крокси будь-яких розмірів.

Дитячі сандалії

Який повинна бути якісне дитяче взуття? Підемо один по одному.

  • По-перше, матеріал, з якого виконаний верх. Якщо це дитячі сандалії, то це може бути шкіра, текстиль, синтетика. Сучасні синтетичні матеріали - такі, як поліамід або поліестер, наприклад - забезпечують гарний відвід рідини, не давлять і не парять дитячу ніжку.
  • Друге - шви й конструкція. Ергономічні м'які шви не повинні давити ступню, п'яткова й шкарпеткова частина сандалій розташовується так, щоб забезпечувати фіксацію стопі, але не деформувати її положення. Бажане, щоб задник був досить твердим (особливо, якщо взуття розраховане на маленьку дитину), тому що він надає зростаючою ніжці додаткову стійкість.
  • Третє - підошва. Сучасні виробники роблять підметку для дитячих сандалій і тапочок для басейну з м'яких, гнутися матеріалів. Це може бути звичайна або вуглецева гума, каучук; головне - вони повинні мати достатню міцність на вигин, амортизацію й гарний протектор, який не дасть взуття сковзати. Висота підошви в області п'яти завжди повинні бути ледве більше, чим у носку: хоча б на півсантиметра. Якщо ці правила будуть дотримуватися, то сандалії допоможуть сформувати дитині правильну форму зводу стопи й ходу.
  • Четверте - застібка. Шлейка, як правило, відстоїть на деякій відстані від ступні й не здавлює шкіру; фіксація - на липучках або пряжках.

Дитячі тапочки для басейну

Чому відрізняється брендова дитяче спортивне взуття від звичайної?

  • Якщо це Адідас - те, у першу чергу, ергономічною устілкою (AdiFit) і дихаючим матеріалом, з якого виготовляється верх взуття.
  • Якщо Speedo - м'якою амортизацією. Верх взуття для прогулянок і дитячих тапочок для басейну шиють із еластичного, м'якого й швидкосохнучого матеріалу.
  • Якщо Nike - особою пористою устілкою, яка забезпечує вентиляцію під час ходьби, а також рухливими застібками, завдяки яким сандалії можна підігнати точно по розміру.

Можна довго перераховувати гідності й особливості кожного бренда. Але, по великому рахункові, усі вони дотримуються високих стандартів якості у своїй роботі: починаючи від шнурків, і закінчуючи підметкою. Купуйте правильне взуття для своєї дитини.

Відгуки покупців на Сабо Calypso