Шапочки для плавання

Шапочки для плавання. Час тече - вчитеся плавати!

Незалежно від того, займаєтеся ви плаванням професійно або просто відвідуєте басейн заради оздоровлення, вам необхідне правильне екіпірування. Вона дозволить уникнути можливих захворювань і поліпшити ваші спортивні результати. Ергономічний, ідеально сидячий купальник для басейну - необхідна річ. Але правильно підібрана шапочка для плавання, мабуть, ще важливіше. Адже вона захищає свята святих - нашу голову.

Купити шапочку для плавання в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити шапочки для плавання в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі шапочки для плавання представлені офіційними імпортерами Arena і Speedo. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами шапочок для плавання, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Шапочки для плавання роблять із еластичних, добре розтягуються матеріалів, тому що не буває людей з абсолютно однаковою формою голови, а шапочка повинна щільно прилягати під час запливу. Якщо ви прийшли басейн із "порожніми руками", вам однаково дадуть (або продадуть) шапочку, тому що вона захищає не тільки спортсмена, але й басейн (волосся, потрапляючи в злив, забивають його). В інтернет магазині Estafeta ви можете знайти елементи для професійного екіпірування, які допоможуть побільшати ефективність тренувань і підкреслять вашу індивідуальність. Сучасні аксесуари для професійного спорту нерідко прикрашають принти й цікаві 3D-ефекти.

Шапочки для плавання Arena і Speedo

Які виробники сьогодні вважаються ведучими у виробництві одягу й аксесуарів для плавання? Безумовно, це австралійська компанія Speedo і італійська Arena. Обидві марки дуже старі й шануються в сучасному світі спортивних товарів. І інтернет магазин Estafeta реалізує шапочки для плавання саме цих фірм, тому що при виборі компаньйонів ми, у першу чергу, орієнтуємося на якість. А якість продукції цих брендів - відмінне. Однак перш ніж замовляти шапочку для плавання, вам би хотілося краще довідатися про той, навіщо вона взагалі потрібна, вірно? Усі ми знаємо, що шапочки для плавання допомагають забрати волосся, які заважають плавцю. Але це далеко не всі.

Функції шапочки для плавання 

  • Як ми вже відзначили, вона забирає волосся. Волосся, які лізуть в очі під час запливу, заважають тренуватися й позначаються на результатах плавця.
  • Воду в басейні очищають хлором, який шкідливий для волось; шапочка вбереже їх від роз'їдаючого впливу хімікату.
  • Головний убір для плавання захищає також і вуха: вода в них практично не затікає, тому що вони щільно притискаються до голови. Коли людина пливе, опір води тілу досить сильне, тому вода може не просто попадати у вуха, а попадати туди під більшим тиском; це неминуче приводить до запалення внутрішнього вуха, отитам і іншим неприємним речам.
  • Матеріал шапочки для плавання не дає нашої голові швидко втрачати тепло (це неминуче під час плавання в басейні), зберігаючи його. Завдяки цьому ми надійно захищені від переохолодження.
  • Крім того, навіть із зануренням під воду волосся залишаються відносно сухими, якщо на нас одягнений такий головний убір.
  • Обтікається форма шапочки для плавання зменшує опір води й збільшує швидкість плавця.

Робимо висновки: потрібна чи шапочка лля плавання для занять у басейні? Виразно.

Яку шапочку для плавання вибрати

А от отут уже складніше. Дешеві латексні не дають винного захисту й легко рвуться. Деяким людям не подобається тиск силіконових шапочок, тому вони віддають перевагу текстильним (теж, до речі, не кращий варіант). Але саме силікон - кращий розв'язок для професійного спорту й аматорських запливів. В інтернет магазині Estafeta величезний вибір силіконових шапочок для плавання. Вони можуть розтягуватися майже вдвічі, прекрасно сидять на голові, повторюючи її контури й підвищуючи гідродинаміку. Крім того, їх легко знімати, немає ризику, що вони порвуть від необережного руху. Волосся не липнуть до силікону й не плутаються. Ви можете придбати модель шапочки для плавання з ремінцем або без, з ущільненими краями, що забезпечують додаткове прилягання.

Шапочки для плавання дитячі

Якщо вас цікавить шапочка для плавання дитяча, у нас є великий вибір яскравих оригінальних моделей, які, безсумнівно, сподобаються й хлопчиськові, і дівчиську. Якщо ви займаєтеся спортом професійно й не перший рік, вам сподобаються шапочки для плавання Speedo із силікону.

Шапочки для плавання жіночі

Крім того, ви можете вибрати "дамську модель" зі спеціальною підбивкою, яка дозволяє укласти волосся під шапочкою так, щоб вони не знижували вашу гідродинаміку. Якщо вас цікавить шапочка для плавання жіноча, ви можете купити як класичну однотонну, так і ультрамодну, не турбуючись, що вона втратить при цьому в практичності.

Якщо ви шукаєте не дешеву шапочку для плавання -"одноденку", а по-справжньому якісний продукт - то ви його вже знайшли.

Відгуки покупців на Шапочки для плавання