• Біг

Бігові кросівки та одяг

Бігові кросівки. Вільний рух

Говорять, що щоденні прогулянки загартовують нас і віддаляють прихід старості. І це дійсно так, адже в русі життя, і навантаження нашому організму необхідні. З іншої ж сторони, ходьба - це полегшена варіація бігу; наші предки бігали багато й з наснагою (особливо, коли доводилося втікати від хижаків). Тому й змогли еволюціонувати. Ми бігаємо небагато й з лінню. Але цього недостатньо; якщо робити пробіжки щодня, ви не тільки зміцните серцевий м'яз, але й вийдете на новий рівень розвитку, розширивши свої можливості.Що потрібно для цього зробити? А - ухвалити рішення. Б - екіпіруватися. Допустимо, розв'язок уже прийнятий. Який повинна бути одяг і взуття для бігу? Зручної, легкої, спортивної; це ясно й так. Але в бігу, як і в будь-якого іншого виду спорту, є свої особливості, які диктують виробничі норми тим же кросівкам і кедам.

Купити бігові кросівки й одяг у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити бігові кросівки й одяг у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивному взуття і одягу. Усі кросівки й одяг для бігу представлена офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Бігові кросівки

Бігові кросівки відрізняються від звичайних. Ви ніде не побачите важких, масивних моделей: легкість - головна вимога, інакше ноги будуть утомлюватися й слабшати, отже, підвищується ризик підкрутити щиколотку. Крім того, у всіх бігових кросівок продумана вентиляція, щоб нога могла дихати, і амортизація, значно знижуюча робочі навантаження.

Залежно від того, яка частина у вашої ноги опорна, ви можете підібрати модель зі шкарпетковою або ж п'ятковою амортизацією. Важливий момент - грамотна фіксація щиколотки, адже нога бігуна перебуває в постійному русі, а поверхня не завжди однорідна; один невірний рух, і розтягання ( а то й розрив) зв'язувань забезпечене. Щоб цього уникнути, виробники сучасних кросівок злегка зміщають шнурівку до внутрішньої сторони стопи, доповнюючи їх спеціально розробленими ортопедичними устілками.

Взуваючи такий кросівок, відразу відчуваєш різницю з іншим взуттям: практично невагомий, зручний, еластичний і м'який. Нога в такому кросівці почуває кожну нерівність, маневрує легко й швидко, але при цьому повністю захищена від дорожніх "подій".

Не менш важливо підібрати ще й підходящу одяг для перегони. Допустимо, у вас є гарні бігові кросівки: ви біжите, у гарному змісті слова "не почуваючи ніг", усі відмінно. Але при активному тренуванні ви почнете потіти навіть у холодну погоду, а це не просто дискомфорт і неприємні відчуття, це перший вірний спосіб простудитися. Щоб убезпечити себе й, разом з тим, побільшати продуктивність роботи м'язів, потрібно купити спеціальний одяг.

Біговий одяг

Як правило, це легінси або шорти з футболкою для дівчат, спортивні шорти або спортивні штани з футболкою - для чоловіків. Біговий одяг Nike, Adidas, Reebok, Asics шиється з легенів, дихаючих тканин, які мають водовідштовхувальні властивості, але при цьому прекрасно виводять вологу з поверхні тіла й не намокають при цьому.

Компресійний біговий одяг

Якщо ви займаєтеся щодня й активно, оптимальним розв'язком буде покупка компресійного одягу. Волокна в ній сплетені особливим образом: вони щільно прилягають до тіла й стимулюють роботу м'язів, разом з тим поліпшуючи кровотік, рух лімфи й зменшуючи, таким чином, болі після тренування.

В інтернет магазині Estafeta представлений широкий вибір бігового одягу й взуття, яке створювали майстри своєї справи. Вам потрібно тільки визначитися із брендом і дизайном.

Часто задаються питання по кросівкам для бігу

  • Де вибрати кращі кросівки для бігу?

    Найкращий вибір бігових кросівок Ви знайдете на сайті Естафета.

  • Які бувають кросівки для бігу?

    Самі топові бренди бігових кросівок Asics, Hoka One One, NIKE, Saucony.

  • Де самий широкий вибір кросівок для бігу за гарною ціною?

    Ви можете купити Кросівки й Одяг на сайті Естафета з доставкою по Україні