Футбольні м'ячі

Футбольні м'ячі. Один за всіх і все за один

У світі немає більш популярної гри, чому футбол. І більш старої, до речі, теж: м'ячик ганяли ще прадавні римські воїни, вправляючись у спритності перед черговим боєм. Правда, перші футбольні м'ячі мало чому нагадували сучасні. Їх робили з полотняних мішків, які набивали піском, як у Римі, або ж щільно наповнювали пір'ям, як у Китаї. Набагато пізніше було відкрито, що бичачий міхур відскакує від землі набагато краще, чим набитий усякої усячиною бурдюк, і його побрали за основу "нових" м'ячів. Вони були значно краще попередніх, але що це були за м'ячі! Важкі й незручні, абсолютно довільно обирають траєкторію польоту; до того ж, вони здували по кілька раз за гру. Яким був футбольний м'яч Adidas піввіку назад, у далекому 1964? Технологічним. Так, уже тоді. Адже перші футбольні м'ячі Адідас розробляв архітектор.

Купити футбольний м'яч у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити футбольний м'яч у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі футбольні м'ячі представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas, Wilson і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами футбольних м'ячів, ви дуже швидко підберете потрібний. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Гарні футбольні м'ячі

Тільки в кінці 19 століття була налагоджене виробництво круглих футбольних м'ячів, які виготовляли по нових технологіях (підбивку й камеру міцно склеювали, а клапан практично не пропускав повітря). У ролі матеріалу, з якого шили м'яч, виступала дублена шкіра. Спочатку м'ячі мали всього 6-8 секцій, потім - 18 (м'ячики в смужку), потім - 32. Ця конструкція вважається класичної, але зараз їй на зміну приходять уже нові моделі з новими можливостями.

Такі компанії, як Nike або Adidas, витратили безліч сил і мільйони доларів, щоб розробити ідеальні високотехнологічні м'ячі для футболу і футбольні бутси. Чого вони досягли? Щоб зрозуміти це, давайте розберемося, що ж являє собою сучасний футбольний м'яч. Поверхня виробу виконана зі шкіряних або поліетиленових елементів, які зшиваються якісною синтетичною ниткою з поліестер. Деякі моделі футбольних м'ячів Adidas проходять термосклеювання. Прямо до камери "обшивку" м'яча не приклеюють, тому що такий м'яч на дотик жорсткіше, до того ж, він поганий у грі. Камеру роблять із високоякісного латексу або поліуретану, а до неї припаюють кілька шарів підбивки, які повідомляють м'яч додаткову пружність і міцність. Як правило, це пресована бавовна або поліестер.

Гарні футбольні м'ячі мають силіконовий клапан ( на відміну від бутилового, він прекрасно тримає повітря протягом усієї гри). В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити інноваційні моделі футбольних м'ячів від таких виробників, як Nike, Wilson і Adidas. Кожна з них - це плід багаторічної праці кваліфікованих інженерів, які спробували створити свою ідеальну концепцію "правильного" футбольного м'яча. Ви вільні вибирати той, який наблизиться до вашого ідеалу. Але для початку ознайомимося коротенько з нашими виробниками.

Футбольні м'ячі Wilson

Футбольні м'ячі Wilson - це спеціально розроблений посилений балон, який дозволяє м'ячу підтримувати внутрішній тиск і не міняти форму. Це прошиті вручну шви; це карбонова камера підвищеної міцності й, зрештою, це яскравий "бойовий" дизайн, завдяки якому м'яч добре помітний навіть на великій відстані.

Футбольні м'ячі Nike

Футбольний м'яч Найк стільки раз літав у ворота, що порахувати всі доленосні голи просто не представляється можливим. М'ячами, які були випущені компанією тільки в 2000 році, було забито близько тисячі голів. Експерти визнали їхніми самими функціональними, а також найшвидшими. Розроблювачі Nike порахували, що одношарова покришка - це занадто нудно. І створили шестишарову. Це значно поліпшило "координацію" і маневреність м'яча. В 2008 Nike починає випускати нові м'ячі, прошиті вигнутому рядком, завдяки чому ударні навантаження розподіляються максимально рівномірно, з якої б крапки не били по м'ячу. Через два роки виходить нова модель Total 90 Ascente FIFA: цей м'яч ще на 2,4% швидше, чим його попередники. І на досягнутому компанія, мабуть, ніяк не збирається зупинятися.

Футбольні м'ячі Adidas

В 1982 році з'явилися знамениті м'ячі tango: вони шилися з якісної натуральної шкіри, а шви були просочені гумовими сумішами, що робили м'яч абсолютно водонепроникні. Ще через десять років наступає ера синтетичного м'яча, у якому нижній шар зроблений з міцного текстилю, середній - з неопрена, а верхній - з поліуретану. На сьогоднішній день м'ячі Adidas уважаються одними з найшвидших у світі: рекорд їх "польоту" ще ніхто не побив.

 

Інтернет магазин Estafeta пропонує вам дійсно краще. Переконаєтеся в цьому самі!

Відгуки покупців на Мяч футбольный Puma Arsenal Fan Ball