• Волейбол

Кросівки / форма / м'ячі для волейболу

М'яч - це, мабуть, самий спортивний атрибут з усіх. Геніально простий, рухливий, розвиваючий спритність, швидкість реакції й м'язову силу. Тому не дивно, що більшість спортивних ігор - футбол, баскетбол, теніс, волейбол - "замішані" на м'ячику. Сьогодні поговоримо про волейбол. Це дуже старий вид спорту: як такий, він з'явився ще в 1895 році, коли Вільям Морган, викладач фізкультури в масачусетському коледжі, запропонував нову гру, яка полягала в перекиданні м'яча через натягнуту сітку. Він назвав її volley-ball (м'яч, відбивається на лету). Спочатку відіграли два на два; потім кількість гравців збільшилася. Через пару років були сформовані перші правила волейболу, і вже з початку 20 століття гра починає свій тріумфальний хід по миру.

Купити кросівки для волейболу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити кросівки для волейболу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі кросівки, м'ячі й форма для волейболу представлені офіційними імпортерами Asics, Mizuno і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами кросівок для баскетболу, ви дуже швидко підберете потрібний. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

 

Спочатку з волейболом знайомляться в США, Канаді, Мексиці, далі - по перешийкові - через Уругвай і Панаму, гра попадає в Бразилію й Чилі. В 20-ых роках у волейбол починають відіграти в Росії, Україні, Польщі. Піввіку назад волейбол був офіційно включений у список олімпійських ігор (пляжний - у тому числі). На чому побудована гра? У першу чергу, на командній роботі. Подача, передача, стрибок, атака, блок. При вмілому обігу з волейбольним м'ячем це вид спорту виглядає чудово; гра затягує й захоплює.

Але для того, щоб займатися волейболом професійно, вам знадобиться відповідна форма для волейболу й, зрозуміло, правильно підібраний м'яч. В інтернет магазині Estafeta.com.ua ви можете купити все, що вам потрібно - волейбольні кросівки, форму й м'ячі для волейболу від кращих виробників спортивної атрибутики. Ми представляємо вам останні моделі від таких "метрів", як Nike, Мizuno, Asics: у цій грі їм дійсно немає рівних (навіть Адідас відступає на другий план).

Кросівки для волейболу

Якими повинні бути кросівки для волейболу? Гра будується на серії стрибків. Виходить, гарна амортизація вкрай важлива. П'ятка має ущільнення, устілка здатна розсіювати ударну хвилю, яка припадає на м'язи гомілкостопу. Носок більш м'який - для зручного поштовху. Верх кросівка шиється з м'яких вентилюються тканин, іноді доповнюється поролоновими вставками з боків для більшого комфорту. Устілка відмінно зчіплюється з поверхнею підлоги завдяки особливому протектору ( найчастіше - "ялинковому") і виконується з однорідної або вуглецевої гуми, а також з каучуку.

Кросівки для волейболу Asics

Кросівки для волейболу Asics підходять як не можна краще, тому що інженери Asics спеціально створювали волейбольну серію взуття, ґрунтуючись на динаміку руху спортсмена. Технологія ASICS® GEL - знаменитий винахід, який являє собою особливий гель, поміщений у пластикову капсулу, яка впроваджується в підошву взуття. Він прекрасно поглинає ударні навантаження й захищає ноги спортсмена. Не можна також не відзначити один з найважливіших патентів "асиксів" - надлегку й при цьому дивно зносостійку гуму DuraSponge.

Кросівки для волейболу Mizuno

Якщо ви - шанувальник високотехнологічного японського продукту, вам будуть досить цікаві кросівки для волейболу Mizuno. У них маса нюансів, але один з них - Mizuno Wave - заслуговує на особливу увагу. Взуття конструюється таким чином, що одна технологія відповідає відразу за дві функції: амортизацію й стабілізацію. Таким чином, вага кросівок мізуно значно нижче, чим в інших їх "конкурентів".

Кросівки для волейболу Nike

До речі, про конкурентів: складно знайти компанію, з якої настільки ж складно конкурувати, як з Nike. Розробки Найк буквально не дають шансу "поруч ідучим". Чого тільки коштує легендарна амортизація Nike Air, або ж нанотехнології, застосовуються в плетиві текстилю для верху кросівок Nike. Кросівки для волейболу Nike - дійсно одні із кращих.

Купите в інтернет магазині Estafeta волейбольну форму, кросівки для волейболу й фірмовий волейбольний м'яч - і ви не пошкодуєте. Ми пропонуємо вам якісні волейбольні м'ячі із синтетики, шкіри або каучуку від таких виробників, як Wilson, Mikasa, Nike. Це компанії, чия першість в області "волейбольних" технологій визнав увесь світ.