Бутси

Бутси футбольні - Футбол ніколи не буде колишнім

Бутси - це більше, ніж взуття. Це взуття для футболу: дійсне значення цих слів може зрозуміти тільки справжній фанат великого спорту, який не представляє своє життя тренувань і не може собі відмовити в задоволенні "поганяти м'ячик". Незважаючи на те, що футбольні бутси сьогодні багато в чому нагадують сучасні кросівки для того ж, приміром, перегони ( років сто назад зовнішні відмінності були куди більш значними), обладнання в їх абсолютно особливе.

Купити бутси в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити бутси в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta.com.ua. Усі бутси представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами футзалок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет-магазин Estafeta.com.ua гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Великі спортивні бренди - такі, як Адідас, Lotto, Найк - випускають футбольні бутси для різних типів полів, для різного клімату й погодних умов, з довгими й короткими, литими й знімними шипами. Крім того, ураховується й анатомічна будова ноги: можна придбати моделі для високого, середнього або низького підйому.

Футбольні бутси

Чому відрізняються бутси від інший спортивному взуття?

  • напрямна в підошві розрахована на високу швидкість і гарне маневрування одночасне, що необхідно для футболіста
  • особливий покрій дозволяє спортсменові легко рухатися й "виходити" у буквальному значенні з будь-яких ситуацій на поле
  • носок має особливу чутливість, що дозволяє краще управляти м'ячем, тримати м'яч
  • захисні вставки запобігають травмам ноги в цілому й вивих гомілкостопу зокрема
  • шипована підошва надає спортсменові додаткову "чіпкість" і дозволяє відіграти на поле, що навіть не має спеціального покриття

Сучасні бутси - самий технологічний елемент екіпірування футболіста. Але історія їх приховує чимало цікавих моментів. Перші бутси з'явилися ще в кінці 19 століття, і виглядали вони зовсім інакше. Це було масивне взуття із закритою щиколоткою й металевим (!) носком і шипами. Важили вони чимало, та й каліцтва один одному футболісти наносили пристойні. Потім метал замінили шкірою, а у своєму більш-менш сучасному виді перші бутси почали фігурувати вже перед Мундіалем - в 50-ых роках. Саме тоді брати Дасслери (ті самі, які стали основоположниками марок Adidas і Puma) почали робити футбольне взуття по нових технологіях. Поговоримо небагато про сучасні розробки провідних виробників футбольного "обмундирування".

Бутси Адідас

Усі технології, які використовуються в бутсах Адідас, запатентовані. А патентів - десятки, якщо не сотні. Згадаємо деякі з них.

Adidas Predator

Принципово новий вид спортивної гуми: м'яка, але в той же час міцна. Вона дозволяє спортсменові досягтися максимального контролю рухів і діяти на поле більш результативно.

Adidas AdiPrene

Ноу-хау компанії Адідас: матеріал, вбудовується в зону п'яти бутс. Він поглинає силу удару, бере більшу частину навантажень на себе й повідомляє ноги легкість і рухливість.  

Adidas Blown Rubber

Незвичайна гума. Вона має повітряні пори й у рази поліпшує ступінь зчеплення взуття з полем, при цьому не знижуючи швидкість спортсмена.

Adidas Traxion

Одна з останніх розробок Адідас: знімні магнієві шипи, які важать у рази менше попередніх. Вони забезпечують векторне всебічне зчеплення із ґрунтом і можуть мінятися залежно від погоди й вологості на поле.

Adidas miCoach

Спеціально для Месії. Технологія, яка ( за допомогою вбудованого у взуття датчика) замірить довжину дистанцій, точність пасів, швидкість ударів і дозволяє на основі отриманих даних удосконалюватися на тренуваннях.

Бутси Nike

Розумні бутси Adidas користуються величезним попитом у світі; але нинішні моделі бутсів Nike їм не уступають. Вони також заслуговують окремого згадування. Бутси Найк і їх технології:

Nike Air

Повітряний амортизатор. Геніально проста система, яка, будучи винайденої ще 20 років тому, дотепер не втрачає своїх позицій.

Nike Zoom Air

Удосконалена система амортизації з 3D-волокном, яка повідомляє спортсмена більшу стійкість.

Nike Shox

Головна технологія, відповідальна за безпеку гри й зниження ризику ушкоджень. Захищає, амортизує, максимально швидко поглинає й перетворить енергію.

Nike Flyknit

У матерії бутс немає швів, проклеєних вставок, нашарувань. Увесь верх плететься з об'ємної синтетичної нитки, завдяки чому нога не просто не натирається й не утомлюється, але й здобуває чутливість і гнучкість: стопа вільно згинається усередині такого взуття.

Бутси купити

Якщо ви шукаєте гарні бутси купити їх можна в спортивному інтернет магазині Estafeta: тільки оригінальні моделі, тільки кращі виробники - Nike, Adidas, Lotto та інші.

Відгуки покупців на Бутси