Спортивні кросівки для тренувань

Спортивні кросівки для тренувань - Новий рівень комфорту

Не варто вважатися, що чоловічі кросівки - універсальна спортивне взуття. Зрештою, є ще кеди, бутси, баскетбольні кросівки, кросівки для бігу і багато чого іншого. Моделі спортивних кросівок для тренувань бувають дуже різними: одні більше підходять для занять важкою атлетикою, інші - для воллейболу, і так далі. Навіть кросівки для бігу, які вважаються практично ідеальними з погляду "роботи" з навантаженнями, підтримкою гомілкостопу, амортизацією, не завжди підходять для занять у залі. Чому? Тому що іноді кросівки для тренувань повинні бути більш щільні й навіть обтяжені (такі вибирають штангісти), крім того, бігові моделі кросівок збалансовані таким чином, щоб надавати спортсменові максимальну стійкість у динаміку, а не статиці, що теж не можна назвати однозначним плюсом при поході в спортзал. Спортивні кросівки для важких силових вправ, фітнесу, перегони, баскетболу, волейболу суттєво відрізняються друг від друга.

Купити спортивні кросівки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивні кросівки в Києву, заходите на сайт інтернет-магазину кросівок Estafeta. Усі спортивні кросівки для тренувань представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами чоловічих кросівок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

У вільному доступі знайти подібне вузькоспеціалізоване взуття не так-те просто; а навіть якщо й знайдете, великий шанс, що вам попадеться підробка. Співробітничаючи з інтернет магазином кросівок Estafeta, ви можете бути впевнені: вам доправлять оригінальний товар. Якщо ви купили кросівки Nike - вам доправлять кросівки Найк в ідеальному стані. Якщо це остання тренувальна модель кросівок Adidas, то саме в ній ви будете тренуватися вже через кілька днів. 

Спортивні кросівки для тренувань

Однак, незважаючи на всі відмінності, є деякі універсальні характеристики, які властиві для спортивних кросівок. Розберемося, які саме.

Амортизація

Будь-який вид спорту припускає певні навантаження не тільки на стопу, але й на хребет людини, і часом ці навантаження перевищують покладену норму. Тому практично будь-яке професійне взуття повинна бути оснащена елементами, що амортизують, - як правило, це повітряні або водні подушки, розташовані в п'яті й носку підошви.

Підтримка

Неправильно зафіксована (або не зафіксована зовсім) стопа може бути ушкоджена на першій же тренуванні. Підтримуючу функцію виконують спеціальні вставки у верхній частині підошви, нерівності підметки й, звичайно ж, продумана шнурівка. Саме шнуруються моделі кросівок призначені для спортивних тренувань - ніяк не "липучі".

Зчеплення

Робота в тренажерному залі - це не фігурне катання. Тут можна заробити травму, якщо ненавмисно посковзнутися з "вагами" у руках ( та й без них теж). Тому спортивні кросівки для тренувань припускають продуманий протектор на підметці, який одночасно може відігравати роль розподільника енергії. До речі, про розподіл: щоб заняття проходили максимально ефективно, спортивні кросівки повинні правильно вибудувати силові вектори нашого тіла. Так-так, професійні моделі здатні на це. Як вони це роблять?

Уже згаданий протектор плюс спортивних кросівок - опуклості під внутрішньою устілкою, плюс особлива форма й структура задника. 

Змінних багато.  Крім того, кросівки повинні бути досить легенями (однак це правило обов'язкове не для всіх видом спорту). 

Купити спортивні кросівки для тренувань

Говорячи про види спорту, назвемо основні відмінності спортивних кросівок, які використовується в тієї або інший його області.

  • Правильні кросівки для фітнесу повинні бути дуже м'якими, з тонкою підошвою (їм не прийде долати незвичайні навантаження, тертя^-тертя-супер-тертя або намотувати кілометри навколо стадіону). Головна вимога - якісна фіксація стопи й розумний розподіл ваги. Щоб не відбувалося завалювання й литкові м'яза працювали більш ефективно, такі моделі можуть мати небагато скошену п'яту.
  • Баскетбольні кросівки розраховані на постійні стрибки. Тому фіксація повинна бути наднадійної, амортизація - посиленої. Таку спортивне взуття можна довідатися по високій шнурівці, почасти нагадує конверси.
  • Волейбольні кросівки, загалом, схожі з баскетбольними, хоч і мають свої відмінності.
  • А от футбольні бутси - це окрема історія: вони неодмінно повинні бути шипованими й мати якісну гумову підошву, інакше про гарне зчеплення можна забути.
  • Уже згаданікросівки-штангетки, які необхідно купити   для занять важкою атлетикою, виконані з міцної шкіри й спеціально обтяжуються: поспішати атлетові нікуди й ні до чого. Його завдання - міцно стояти на своїх двоє, коли береш наступний вага.

Спортивний інтернет магазин кросівок Estafeta пропонує вам купити кросівки популярних і останніх моделей Nike, New Balance, Asics, Reebok. Якщо ви шукаєте кращі спортивні кросівки, те вважайте, що ви їх уже знайшли.

Відгуки покупців на Кросівки для тренувань