Кросівки для тренувань

Кросівки для фітнесу - Будь у формі

Вправи в такому виді спорту, як фітнес, досить різноманітні: вони задіють усі групи м'язів, можливі навіть запозичення з різних танцювальних шкіл. З вибором одягу для фітнесу особливої проблеми немає: вона повинна бути дихаючої, легкої, у міру обтягує - саме в такому одязі займатися буде зручніше за все. Але як йдуть справи із взуттям? Босоніж займатися "не з руки": по-перше, покриття може бути не ідеальним, по-друге, є небезпека вивиху гомілкостопу при активних рухах.

Купити кросівки для фітнесу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити кросівки для фітнесу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі кросівки представлені офіційними імпортерами Adidas, Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами ви дуже швидко підберете необхідний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Кросівки для фітнесу

Повсякденні кросівки занадто важкі й незручні для фітнесу. Залишається тільки одне - купити кросівки для фітнесу, у яких вам буде комфортно займатися, які не натруть ногу й разом з тим зможуть захистити її від усіх можливих неприємностей. Які головні вимоги до такого взуття?

  • Вона повинна бути легкої. Фітнес припускає активний рух, до того ж, переважно більшість фанатів цього спорту - жінки. Важке масивне взуття позначиться на тривалості тренування й буде вибивати вас із ритму. Тому кросівки для фітнесу шиють із міцних, але легенів синтетичних матеріалів, а підметку доповнюють спіненими вставками, що амортизують, .
  • Вона повинна добре сидіти на нозі. Професійні кросівки завжди мають ергономічний крій, який як би "пристосовується" до ноги власника, повторює контури його стопи.
  • Вона повинна забезпечувати гарну фіксацію. Для фітнесу травма щиколоток і гомілкостопу - звичайна справа. Тому, якщо ви займаєтеся досить активно, краще вибрати модель із підтримуючими елементами усередині, які будуть попереджати завалювання стопи й знизять ризик вивиху до мінімального.
  • Дуже важливо: кросівки для фітнесу повинні бути гнучкими, тому що у тверді ви просто не зможете рухатися. Носків виконується з м'яких матеріалів, сама підметка теж добре гнеться, але не розтріскується при цьому. Нековзну підметку роблять із гуми або каучуку.
  • Амортизація - не останній момент. Оскільки у фітнесі немає одноманітних навантажень на п'яту або носок, амортизація, як правило, впроваджується в обидві частини кросівка і являє собою спінений матеріал EVA або що-небудь інше.

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити як класичні кросівки для фітнесу, так і модні "відкриті" кросівки: вони являють собою тонку гумову підошву, до якої пришиті еластичні сітчасті ремінці, охоплюючі ногу. Плоскі шви не натирають ноги, а силіконові крапки на підошві не дають взуття сковзати. Це найлегша й гнучка на сьогоднішній день взуття для фітнесу, щоправда, підтримка гомілкостопу в таких моделях мінімальна, а пальці - відкриті.

Спортивний інтернет магазин Estafeta пропонує вам широкий вибір кросівок для фітнесу від таких брендів, як New Balance, Nike, Asics, Reebok.

Кросівки для фітнесу Найк

Кросівки для фітнесу Найк - це союз досвіду і якості, який припускає впровадження новітніх розробок поряд з використанням старих, перевірених часом, досягнень. Кросівки для фітнесу Рибок - це ідеальна посадка стопи, завдяки чому вам навіть може здатися, що ви займаєтеся босоніж.

Відгуки покупців на Кросівки для тренувань