Полотенца для фитнеса

 

Аксесуар із власним стилем

Вибрати рушник - видалося б, що може бути простіше? М'яке, добре вбираюче вологу, досить велике. Мінімальний набір вимог до будь-якої моделі. Такими характеристиками повинне мати лазневе або, допустимо, пляжний рушник. Але спортивний аксесуар - річ особлива. У спортзалі без рушника не обійтися. По-перше, руки постійно потіють і їх доводитися витирати, щоб вони не зсковзували із тренажерів. По-друге, під час занять тіло теж виділяє чимало вологи, і витиратися потрібно хоча б з гігієнічних міркувань. По-третє, рушник потрібно, щоб обмежити контакт тіла зі спортивними снарядами.

Купити рушник для фітнесу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити рушник для фітнесу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих моделей спортивних аксесуарів. Усі аксесуари представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

В інтернет магазині Estafeta представлена безліч спортивних рушників від різних виробників. Серед них - Pinguin, Arena, Nike.

Кожна компанія має чималий досвід у виробництві спортивного одягу й аксесуарів; у кожної - свій власний стиль, своя "фішка". Nike багато уваги приділяють технологіям терморегуляції й вологовідведення, розробляючи свої матеріали. Аrena же знаменита, у першу чергу, саме як "водний" бренд, який випускає одяг і екіпірування для плавців, тому рушника в асортиментах цієї італійської фірми завжди найвищої якості.

Для чого взагалі потрібні рушник для фітнесу

Можна виділити всього два основні моменти.

  • Перший - це комфорт. Коли багато рухаєшся, піт, часом, тече струмком. І вкрай некомфортно продовжувати займатися, обливаючись потім – а часом і неможливо. Тому рушник повинний бути завжди напоготові. В ідеалі - маленьке для рук і побільше для особи й тіла. У кожному разі, бирка повинна бути тільки з одного боку, щоб ви могли визначити, де більш брудна сторона, а де чиста.
  • Другий момент - це гігієна. Піт - прекрасне середовище для розмноження бактерій. Вони можуть зіпсувати шкіру, стати причиною гнійничкових висипань, а якщо не повезе, то навіть джерелом якоїсь більш серйозної зарази. Працюючи із тренажерами, слід уникати прямого контакту з ними, тому що тренажер у залі - річ суспільна, через нього проходять сотні людей, які цілком можуть "поділитися" з вами своїми мікробами. Коли лягаєте на тренажери, спочатку можна застеляти його рушником, а потім уже робити підходи.

Що собою представляє якісний спортивний рушник для фітнесу

  • Воно має синтетичну гіпоалергенну основу (іноді це може бути й бавовна), з якої не вилазить пряжа.
  • Властиво, пряжа: звичайно її роблять зі стовідсоткової бавовни (але не будь-якого, а єгипетського, тому що його абсорбуючі властивості вище, чим в інших типів бавовни), однак іноді можливе додавання поліестер, синтетичних волокон. Це робить рушник більш довговічним. Бавовна максимально швидко й повно убирає вологу, тому цей матеріал ідеально підходить для рушників. Довжина пряжі - невелика, щоб рушник швидкий висихало. Тип плетива - зачесаний, це забезпечує високий ступінь абсорбції й, знов-таки, такі рушники швидше сохнуть.
  • Розмір - досить великий, щоб можна було вільно підстелити рушник або витертися їм.

Виберіть підходящу модель рушника для фітнесу й оформляйте замовлення. За якість ми ручаємося.

Відгуки покупців на Рушники