Одяг для фітнесу

Одяг для фітнесу - Будь у формі

Фітнес уже не можна назвати новим видом спорту, але популярність його як і раніше неухильно росте. Якщо раніше фітнес уважався сугубо жіночим заняттям, то сьогодні ним займаються й чоловіки. Адже фітнес, не перевантажуючи якусь конкретну групу м'язів, впливає на все тіло цілком, змушуючи його гармонійно й ритмічно працювати. Підсумок - нормалізується тиск, поліпшується кровотік, а виходить, і постачання живильними речовинами всіх тканин і органів. Однак не будемо сперечатися про користь фітнесу, вона очевидна й так; підберемо краще для нього одяг.

Купити одяг для фітнесу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити одяг для фітнесу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Увесь одяг представлений офіційними імпортерами Adidas, Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами ви дуже швидко підберете необхідний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Отже, який повинна бути одяг для фітнесу?

  • У першу чергу - зручної. Важливо правильно підібрати розмір, тому що впиваються шви й тканина, перерізає тіло навпіл, позначиться на ефективності тренування, м'яко кажучи, не кращим образом.
  • Друге: такий одяг повинна шитися винятково з високоякісних тканин, причому переважно це буде синтетика - не та синтетика, яка парить тіло, консервуючи його "у власному соку", а технологічні синтетичні матерії, відводять піт і що забезпечують нормальну вентиляцію під час тренувань. Штучні матеріали можуть комбінуватися з бавовною; іноді одяг для фітнесу шиється цілком з бавовни, але призначена вона для невеликих навантажень. Адже активний рух припускає таке ж активне виділення поту, а з потовиділенням бавовна справляється з рук геть погано: починає намокати й тяжчати.
  • Третє - ергономічність крою. На спеціальному одязі всі шви - плоскі, розташовані вони так, щоб не натирати тіло; гумки - широкі, м'які, щільно облягають тіло, але, разом з тим, не перетягають його.

Одяг для фітнесу

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити будь-який тип необхідної вам одягу для фітнесу. Це:

До речі, про термобілизна: останнім часом воно активно використовується саме для фітнесу, тому що має вологовідвідними властивостями й, до тому ж, здатне регулювати температуру нашого тіла прямо під час тренування.

Ми можемо вам запропонувати натуральний, синтетичний і комбінований одяг для фітнесу від провідних світових виробників - таких, як Nike, Asics, Saucony, Craft. По два слова про кожний.

  • Nike - воістину легендарний бренд, який не має потреби у виставі. Утворювалася компанія в середині минулого століття в США, є автором знаменитої на увесь світ розробки кросівок AirMax; на даний момент активно розробляє нові технології в спортивному одязі й взуття.
  • Asics - бренд японського походження, і це походження говорить уже саме за себе. Останні роки ведуться розробки бігового й іншого спортивного одягу, який не тільки регулює потовиділення й вентиляцію, але навіть забезпечує захист від ультрафіолету.
  • Saucony - американська компанія, яка живе рухом і заради руху. Робить найширший спектр одягу й взуття для занять спортом, є автором десятків технологічних наробітків.
  • Craft - німецький бренд технологією, що прославився, Cool і своїм тришаровим спортивним одягом, який захищає наше тіло й підвищує його працездатність одночасно.

Уже знайшли те, що шукали? Тоді чекаємо ваших замовлень. Ви не розчаруєтеся