Дитячі кросівки для бігу

Дитячі кросівки для бігу - Вільний рух

Діти люблять кросівки. І не тільки тому, що це модна, гарна, популярна дитяче спортивне взуття. Їх можна носити хоч у сльоту, хоч у дощ, хоч у курну літню жару; у школу, у секцію, на прогулянку й у двір. Універсали. Дитині багато чого не потрібно: досить, щоб було зручне й можна було бігати до одуру, не переживаючи, що кросівки розлізуться прямо на ходу. Але догодити цим, видалося б, нехитрим вимогам зовсім непросто: технологам таких компаній-монстрів, як Nike, доводиться кидати свої кращі сили на розв'язок споконвічної проблеми - як взути і як одягти дитину-чортеняти.

Купити дитячі кросівки для бігу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити дитячі кросівки для бігу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі кросівки для бігу представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна 

Дорослі кросівки для бігу і інших видів спорту нерідко мають цілий набір високотехнологічних "примочок", які перетворюють їх зі звичайного взуття в комп'ютер, "підключений" до нашого тіла.

Дитячі кросівки для бігу

З дитячими кросівками для бігу нітрохи не простіше; адже потрібно, крім іншого, ураховувати ще й специфіку фізичної форми дитину. Чим відрізняються дитячі кросівки для бігу від дорослих?

  • У них інша форма. Ступня дитини небагато ширше, чим у дорослої людини, тому при проектуванні взуття необхідно це враховувати.
  • Вони краще фіксують ногу. Відомо, що аж до 7-8 років кістки ступні дитини продовжують видозмінюватися й ще не стверділи остаточно. Тому навіть легкий "дисбаланс" ноги під час перегони може привести до того, що нога почне викривлятися й неправильно сформується її "каркас".
  • У них інша система застібання. Найчастіше, це липучки; але навіть якщо й шнурівка, те неодмінно зручна, з великими дірочками.
  • Внутрішня конфігурація теж відрізняється. Підйом трохи вище, устілка й задник "контролюють" рух дитини під час перегони, перешкоджаючи завалюванню ноги, тому що діти часто неправильно розподіляють вагу при бігу.

Дитячі кросівки для бігу Найк

Дитячі кросівки Найк уважаються одними із кращих. І не даремно: за останні піввіку свого існування під цим брендом з'явилося стільки технологій, що навряд чи хтось зможе їх у цьому випередити. Останнім часом активний упор був зроблений не тільки на дорослі, але й на дитячі моделі, у тому числі - для бігу. Так, знамениті розробки Nike перекочували з "дорослої" ліги в "дитячу".

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити кращі дитячі кросівки для бігу, зорієнтувавшись у лінійці розмірів. Придивитеся до вас, що сподобалися, моделям, і ви зрозумієте: технології Найк - це не порожні слова. Що являють собою дитячі кросівки для бігу Найк? Яскраві, помітні, але при цьому стильні: сподобаються й дитині, і його батькам. Але "фішка" кросівок найк саме в них "начинці". Отже, підемо знизу нагору.

  • Підошва зі спіненого каучуку із вставками легені амортизуючого матеріалу видасться досить об'ємної, але при цьому вона дуже легка, тому що прошита глибокими борознами захисного протектора. Така підошва не обтяжують ногу біжить, і забезпечує прекрасне зчеплення практично з будь-якою поверхнею.
  • Амортизація при бігу особливо важлива, тому в таких кросівках вона розташовується не тільки в п'яті, але й у носку моделі, допомагаючи дитині правильно розподілити навантаження, які припадають на гомілковостоп під час тренувань.
  • Устілка, як правило, має бактерицидні властивості.
  • Носок - гнучкий, але закритий захисною нашивкою, задник - напроти, досить щільний (він забезпечує фіксацію ступні).
  • Верх кросівка пошитий з легкої синтетичної тканини, яка добре вентилюється й не дає нозі запріти; мінімум швів, які можуть вплинути на комфорт бігуна.
  • Ну й, звичайно, же, фірмовий лейбл на кожній парі кросівок.

Технології Nike у дитячих кросівках - це, у першу чергу:

Nike AIR

Поліуретанові подушки в підметці кросівок, які наповнені повітрям і забезпечують відмінну амортизацію бігунові.

Nike Shox

Ущільнення в п'ятковій частині з поліуретану, яке врівноважує роботу гомілкостопу й зводить робочі травми до мінімуму. Технологія, яка відповідає за "тотальну" фіксацію стопи бігуна, але при цьому умудряється не заважати її рухливості.

А також багато чого, багато чого іншого. Довгі десятиліття Nike створювали краще взуття для спортсменів зі світовим ім'ям; тепер прийшов час підростаючого покоління - час юних спортсменів і спортсменок.

Відгуки покупців на Кросівки Asics PATRIOT 12 PS