Велошоломи

Велодяж й велоаксесуари - Любиш кататися — люби й катайся

Велосипед уважається одним із самих безпечних видів транспорту, але це далеко не завжди так; на проїзній частині велосипедист практично не захищений, а при падінні страждає відразу все - якщо, звичайно, не подбати про якісний захист: такий, як велосипедний шолом, наколінники й налокітники. Крім того, спеціальні велосипедні окуляри запобіжать влученню в очі пили, мошкари й навіть дрібний каменів. Як вибрати підходящі велоаксесуари? Давайте розбиратися разом.

Купити велоокуляри в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити велоокуляри в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей. Усі велоокуляри й велошоломи представлені офіційними імпортерами Lynx, Met і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Інтернет магазині Estafeta пропонує вам ознайомитися із продукцією французького бренда Lynx. Лінкс, як і всі спортивні французькі бренди, буквально божевільні на технологіях, здатні дати фору багатьом європейським маркам. Тому ви не розчаруєтеся, вибравши саме цю фірму. Їхня продукція якісна, надійна, пройшла багаторазове тестування й має всі необхідні сертифікати, свідчать про її безпеку.

Велоокуляри

Купуючи велоокуляри, ми нерідко керуємося чисто емоційним поривом - вони виглядають так красиво й стильно, що відразу забуваєш про практичність. Однак не варто забувати, що за гарним лаконічним дизайном окулярів для велосипедистів криються, у першу чергу, практично міркування. Які?

Велоокуляри мають подовжені лінзи. Це зроблене для того щоб ока були максимально захищене від вітру й усякого сміття, яке він приносить - не тільки попереду, але й збоку. Крім того, яскраве світло, яке йде збоку, погіршує видимість.

Самі лінзи виконані із пластику, а не із затемненого скла, з кількох причин.

  • По-перше, при ушкодженні пластик не розіб'ється на кілкі шматки й не поранить вам ока.
  • По-друге, від ультрафіолету стекло може захищати тільки в тому випадку, якщо воно затемнене - а в темних окулярах на велосипеді їхати небезпечно, тому що в тіні практично нічого не видне.
  • По-третє, у темних окулярах наші зіниці розширюються. А виходить, той невеликий відсоток ультрафіолету, який лінзи не відфільтрували, обов'язково потрапить прямо " по призначенню".

Самі лінзи можуть мати різний колір ( для поліпшення контрастності або відсікання синього спектра випромінювання). На окулярах повинна бути позначка UV-400 - це означає 100-процентний захист від Уф-Променів. Майже всі лінзи виконані з полікарбонату й постачені систеться від запотівання Anti Fog. Оправа окулярів завжди прогумована - щоб сиділа краще; до того ж, вона не суцільна: знизу оправи немає взагалі. Адже кутова й нижня частина оправи забирає частина видимого спектра, знижує кут огляду.

Велошоломи

Вибравши підходящі вам велоокуляри, ви можете переглянути й велошоломи. На відміну від "казанків", які використовувалися раніше, сучасні велошоломи мають гарну вентиляцію й тому в них абсолютно не пекуче навіть улітку. Сам корпус шолома виконаний з полістиролу, який розсіює ударне навантаження й захищає голову від ушкоджень, а зовні шолом покритий гладким пластиком яскравих розцвічень, які залучають автомобілістів.

Чому пластик? По-перше, пластик забезпечує додаткову міцність. А по-друге, при падінні шолом починає сковзати, тим самим зменшуючи силу удару. Сітчасті вставки відповідають за вентиляцію, а для зручної фіксації моделі постачені ремінцями, які можуть регулюватися під підборіддям і на потилиці.

Вибирайте якість, тому що тільки якісні велоаксесуари зможуть забезпечити вам безпека на дорозі.

Відгуки покупців на Велошоломи