• Tanita

Tanita

Tanita: гранична точність вимірювань

Японська компанія Tanita спеціалізується на розробці та виробництві вимірювального обладнання. Електронні ваги Tanita відомі у всьому світі і це не дивно, адже дочірні компанії бренду розміщені на всіх континентах Землі. Така широка географія діяльності компанії не могла залишитись без результатів. І вони справді вражаючі.

У своїй роботі Tanita суворо дотримується найвищих стандартів якості. Продукцію виділяє унікальний дизайн та максимальна точність. 

Основний напрямок діяльності бренду – створення точних ваг для різних сфер застосування. Компанія не зупиняється у проведенні досліджень, створює продукти, що допомагають споживачам здійснювати точний контроль за станом здоров'я.

Саме Tanita стала першою компанією, яка вивела на світовий ринок ваги-аналізатор жиру. Їхнє основне призначення - використання в побуті для контролю рівня жиру в організмі. Даний прилад незамінний для людей, які страждають на цукровий діабет, онкологію, захворювання серцево-судинної системи. 

У колекції інновацій компанії – ваги-аналізатор складу організму, які підходять і для професійного застосування. Їх розробка була тісно пов'язана з проведенням досліджень у галузі медицини, що підтверджують залежність кількості надлишкового жиру в організмі та деяких захворювань. 

Компанія Tanita прагне за допомогою своєї продукції допомогти людям організувати здоровий спосіб життя. При розробці продуктів бренд використовує не лише результати медичних досліджень та питання харчування. До уваги беруться також фізична активність, вплив стресів та соціальних факторів на здоров'я людини. Результат такої роботи вже був оцінений на найвищі бали, але компанія не припиняє своїх досліджень і, можливо, вже дуже скоро здивує світ новими знахідками.

Як придбати ваги Tanita

В інтернет-магазині Estafeta представлений великий вибір ваг японського бренду. Ви легко підберете модель за характеристиками, зовнішнім виглядом, ціною. Скористайтеся привабливими умовами співпраці:

  • ми реалізуємо оригінальну продукцію бренду за доступними цінами;
  • консультанти компанії нададуть усю необхідну інформацію про товари та допоможуть у виборі;
  • Доставка організована по всій території України.
     

Оформити замовлення можна онлайн - просто заповніть форму на сайті, або зв'язавшись з нами по телефону.