Купальники

Купальники для басейну. Час тече - вчитеся плавати!

Ви замислювалися, чому купальники для басейну абсолютно не схожі на звичайні, пляжні? Немає рюшів, лямок, липучок, зав'язок. Вони досить відрізняються від бікіні: найчастіше, це цільні моделі з досить лаконічним кроєм.

Купити купальник для басейну в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити купальник для басейну в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta Усі купальники представлені офіційними імпортерами Arena і Speedo. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами купальників для басейну, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Купальники для басейну

У принципі, на тренування (або заняття аква-аеробікою) у басейн можна було б надягти те ж бікіні. Але:

  • По-перше, воно б постійно сповзало, тому що заняття в спортивно-оздоровчому басейні припускають підвищену рухову активність.
  • По-друге, рухатися було б незручно. Покрій таких моделей просто не розрахований на те, щоб у ньому влаштовувати швидкісні запливи.
  • По-третє, ваша маневреність упала б удвічі. Адже бікіні не наділений такими ж гідродинамічними властивостями, як його спортивний побратим. І це тільки частина проблем.

Спортивні купальники для басейну

Спортивні купальники для басейну мають ряд особливостей. Вони повинні надавати спортсменці максимальну швидкість і волю рухів, зменшувати опір води й, крім того, забезпечувати підтримку грудей. Тому, як правило, такі купальники роблять цільними - з відкритою або закритою спиною, на звичайні або зшитих, "борцівських" лямках. Також є й роздільні спортивні купальники, у яких верх нагадує спортивний стягуючий топ, але таких меншості. Професійні плавці їх не використовують, тому що відкритий живіт різко підвищує опір води.

Із чого роблять спортивні купальники для басейну?

Із синтетичних матеріалів, не боятися води. Це поліамід і поліестер, лайкра, мікрофібра і так далі. Ідеальним уважається комбінація в тканині купальника для басейну поліаміду й лайкри (причому відсоток поліаміду повинен бути значно вище). Такі моделі не просто мають здатність тягти, підносячи фігуру спортсменки у вигідному світлі, але й ідеально сидять, не дратуючи шкіру. Ці купальники "почувають себе" у басейні, як риба у воді. І їхні власниці, відповідно, теж.

Тканина купальника для басейну повинна мати ще однією важливою властивістю: пручатися впливу хлору. Звичайну тканину швидко роз'їдає хлор, міститься у воді басейну. Але професійному синтетичному купальному костюму це не загрожує. В інтернет магазині Estafeta представлений величезний вибір спортивних купальників для басейну від провідних світових виробників, які однаково добре пристосовані як до анатомічних особливостей будови жіночого тіла, так і до умов експлуатації. Що повинен робити жіночий спортивний купальник?

  • Забезпечувати максимальну гідродинаміку. Конструкція повинна бути обтікається, плечі - відкритими, тканина - ковзної.
  • Не сковувати рухів і не натирати шкіру. Вузькі, перетягуючі, натирають купальники - це пляжна доля. Спортивний купальник сидить ідеально, не порушує кровотік і не заважає тренуватися.
  • Забезпечувати фіксацію грудей під час занять. Деякі моделі мають вшитий топ з гумою для цих цілей, але, в основному, спортивні костюми для купання самі по собі мають у міру стягуючим ефектом.

Крім того, спортивний купальник для басейну повинен добре виглядати. Тому в інтернет магазині Estafeta представлені елегантні дамські моделі, які, при всій своїй добірності й красі, мають високі експлуатаційні характеристики. Які купальники ви можете купити в інтернет магазині Estafeta?

Купальники Arena

Знаменита італійська компанія Arena спеціалізується на створенні обтікаються тканин. Ще 20 років тому її винахід - суперлегка облягаюча тканина AquaRacer - стала проривом у спортивному світі. Слідом за нею пішла поліпшена її версія: X-Flat. Це дивно тонка, але міцна, еластична й обтікається тканина, яка приводила до перемоги спортсменів у купальниках Arena на всіляких змаганнях.

Купальники Speedo

Компанія Speedo - теж далеко не новачок у такій складній справі, як спортивне екіпірування плавців. В 1996 році вони випустили купальники із тканини AQUABLADE, яка суттєво знизила опір води під час запливу. Саме в цих купальниках Speedo завоювали медалі три чверті всіх учасників Олімпіади. Але й це не вершина успіху: через кілька років з'являється нова тканина для купальних костюмів - FASTSKIN - яка має поліпшені характеристики, завдяки яким спортсмен буквально сковзає по воді, розсікаючи її без видимого зусилля ( до речі, натхненням послужила акуляча шкіра).

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити самі яскраві, удалі, технологічні купальники для басейну від кращих європейських виробників. Вибирайте кожної й ходите в басейн із задоволенням!

Відгуки покупців на Купальники