Спортивні наколінники / напульсники / бандажі

 

Будь у формі

До професійної спортивному одягу сьогодні висувається маса вимог. Однак навіть саме зроблене екіпірування не може вважатися повної, якщо не дотримані "робітники акценти". Що це значить? Кожний вид спорту припускає підвищені навантаження на ту або іншу частину тіла. Уразливе місце бігунів - ноги. Для армреслінгу головна робоча частина тіла - безумовно, руки. Тому сьогодні існує безліч пристосувань, які забезпечують додатковий захист і одночасно стимуляцію конкретних, "потрібних" м'язів. 

Купити спортивні наколінники в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивні наколінники в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих моделей спортивних наколінників, спортивні пов'язок, кінезіологічних стрічок. Усі аксесуари представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Спортивні наколінники

Спортивні наколінники найбільш популярні, і це легко пояснити: адже колінний суглоб є одним із самих уразливих у нашому тілі - він представляє собою чашу, заповнену міжсуглобовий рідиною, і шість видів зв'язувань, які з'єднують коліно з костями ноги й забезпечують його рухливість. Ці зв'язування ушкодити дуже легко, так само, як і саму чашу. Наколінники щільно облягають ногу в області коліна й забезпечують йому фіксацію, яка не дасть ушкодити, розтягти зв'язування під час незручного стрибка або падіння.

Спортивні аксесуари

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити спортивні наколінники, налокітники, спортивні гетри й спортивні пов'язки від провідних виробників спортивних аксесуарів. Це - Adidas, Nike, Craft, 2XU і багато інші. Уся атрибутика, представлена на цій сторінці - гетри, спортивні пов'язки, налокітники, фіксація для гомілкостопу, наколінники, стегна - умовно, діляться на дві категорії.

  • Перша - це зігріваюча одяг, також вона ставиться до термобілизною. Такий вид одягу потрібний для того щоб максимально швидко звільняти шкіру від виділяється поту, а також для того щоб підтримувати постійну температуру тіла.
  • Друга категорія - компресійна одяг. Вона потрібна для того щоб підвищувати ефективність занять і скорочувати період відновлення спортсмена. Як вона це робить? Компресійні гетри, нарукавники й інша "амуніція" щільно облягає тіло, але не віджимає його, а виявляє на нього м'який масажний ефект: мікровібрація поверхневих тканин, яку провокує особливе плетиво волокон одягу, активізує роботу кровоносних посудин. Таким чином, частина роботи серця на себе бере зовнішній стимулятор - адже для того, щоб "докачати" кров до потрібної ділянки, серцю потрібно порядком "попітніти". А компресійний одяг створює локальний приплив крові в капілярах уже на місці. Крім того, використання компресійних елементів знижує болю в мускулатурі (молочна кислота утворюється не так активно), а період висновку шлаків з організму після занять відбувається швидше - знов-таки, завдяки активній роботі кровоносних посудин.

Кінезіологічні стрічки 

Також в інтернет магазині Estafeta ви можете купити так називаються кінезіотейпи - кінезіологічні стрічки. Кінезіологічна стрічка являє собою особливий спортивний пластир, які можна клеїти на будь-яку частину тіла - туди, де він найбільше потрібний. Що робить стрічка? Вона небагато піднімає шкіру й підтримує зв'язування, розташовані в м'язах під нею. Сугубо механічний підхід, але він дає чудовий результат - м'яза не перенапружуються, а при спортивній травмі загоєння відбувається швидше, тому що кінезіотейп знімає не тільки болючий синдром, але й запалення тканин.

Усе, що вам може знадобитися в "великому спорті", ви можете купити в спортивному інтернет магазині Estafeta. Удачі!

Відгуки покупців на Наколінник POC Joint VPD 2.0 Knee