• ZOGGS

ZOGGS

Zoggs: продукція для комфортного плавання  

Тема екології в останні роки стала максимально актуальною. І австралійський бренд Zoggs не залишився осторонь проблеми. Продукція, що створюється виробником, повністю виконана з матеріалів, отриманих внаслідок вторинної переробки відходів. Екологічна колекція виготовлена ​​у прямому значенні з океанічного сміття. Відходи піддаються ретельній переробці та перетворюються на ультрасучасну сировину для виготовлення купальників, плавальних шапочок, дитячого текстилю.

Для отримання матеріалу для створення своєї продукції компанія збирає кинуті рибальські сіті та інше сміття, у тому числі промислового походження, що забруднюють океанічні простори. Сировина проходить кілька етапів очищення і є основою для отримання високоякісного нейлону Ecolast. 

Ecolast: матеріал, що має цілу низку переваг

Отриманий в результаті переробки сміття нейлон - не просто екологічна сировина. Це матеріал, який абсолютно захищений від впливу хлору, що робить його ідеальним вибором для використання в басейнах. Еколаст у 15 разів більш зносостійкий, ніж звичайний нейлон. Він не втрачає якості при тривалому знаходженні під впливом сонячних променів, води, не псується при контакті з потом, сіллю, речовинами, включеними до складу сонцезахисних кремів. 

Компанія Zoggs створює продукцію із турботою про навколишнє середовище:

  • сьогодні понад 40% товарів компанії створено із застосуванням матеріалу Ecolast;
  • виробник планує збільшити кількість еко-товарів у колекціях, що випускаються, до 75%.
     

Виробництво товарів із переробленого океанічного сміття дозволяє отримувати не просто екологічні та корисні для природи вироби. Zoggs не пропонує жертвувати стилем та красою заради турботи про світ. Компанія створює дійсно стильні моделі, що відповідають модним трендам. Жіночі купальники, чоловічі плавки, дитячий одяг для плавання, аксесуари та інші товари бренду приваблюють своїм зовнішнім виглядом, якістю складання та пошиття.

Продукція Zoggs в Україні

Zoggs - це не лише одяг для водного дозвілля та спорту. Це величезна різноманітність аксесуарів та товарів для плавання: беруші, нудли, ласти, рюкзаки, окуляри та ін. Виробник з Австралії точно знає, чого потребують люди, які люблять океан. Бренд створює товари, які допоможуть провести пляжний відпочинок із максимальним комфортом, а спортивні змагання – з найбільшою ефективністю. При цьому - компанія не забуває про екологію та турботу про чистоту навколишнього світу.

Замовити товари Zoggs в Україні легко. Скористайтеся зручним онлайн сервісом інтернет-магазину Estafeta:

  • виберіть у каталозі товари, що вас зацікавили;
  • відправте продукцію у віртуальний "кошик";
  • заповніть форму заявки;
  • обов'язково вкажіть спосіб оплати та місце доставки.
     

Наші консультанти допоможуть вибрати продукцію відповідно до ваших побажань та специфіки подальшої експлуатації. Доставка здійснюється по всій території України.