• ZOJIRUSHI

ZOJIRUSHI

Продукція Zojirushi: гарантована якість по-японськи

Товари для кухні та побуту, прикрашені логотипом із зображенням слоника, відомі у всьому світі. Найбільшу популярність бренду Zojirushi принесли термоси і термокухлі, що випускаються ним, але колекція продукції виробника включає чимало й інших позицій, у тому числі хлібопічки, кавоварки, посуд. І, хоч свою нинішню назву бренд отримав лише у 1961 році, його історія налічує набагато більше років. Вперше виробник надійного термопосуду з'явився на японському ринку в 1918 році і з тих пір лише нарощує обороти розвитку. 

 

Перші термоси Zojirushi з'явилися у 1948 році. Компанія ризикнула та створила інноваційну на ті часи продукцію, задіявши при її виробництві новітні технології. Вже незабаром, у 1964 році, бренд випустив термоси, що стали трендовими, зі скляною вакуумною колбою. Виробник ніколи не зупинявся на досягнутий успіх, постійно розвивався і вдосконалювався. Так, саме Zojirushi став творцем підігрівача рису, а потім і рисоварки. У 1981 році Zojirushi представив світові перші термоси з металевою колбою, що стали хітом продаж завдяки своїй міцності, легкості, чудовій термоізоляції. Сьогодні компанія випускає величезну кількість якісних термокухлів, термосів, дрібної побутової техніки, посуду. 

Чому термопосуд Zojirushi має такий попит? 

Zojirushi став першим брендом, який створив термоси з вакуумними колбами. Але сьогодні він – далеко не єдиний виробник такого посуду. Продукція японського виробника має великий попит незважаючи на наявність безлічі конкурентів. Причина такого попиту полягає в гармонійному поєднанні переваг товарів бренду:

  • посуд чудово тримає тепло при невеликій вазі, що стало можливим завдяки мінімальній відстані між стінками з нержавіючої сталі (всього 1 мм);
  • внутрішнє покриття термопосуду створено із застосуванням технології Non-Sick Interior, що запобігає появі неприємного металевого присмаку;
  • всі прокладки у виробі виконані не із силікону, а з каучуку, що значно продовжує термін служби товару.

Продукція Zojirushi – популярне рішення для збереження їжі та напоїв. Нею із задоволенням користуються любителі туризму, активного відпочинку, мандрівок, спортсмени. Компанія сконцентрувалася на створенні невеликої групи товарів та намагається довести її до досконалості. 

Як купити продукцію Zojirushi в Україні 

У каталозі інтернет-магазину Estafeta представлений широкий вибір товарів японського бренду. Термоси та термокухлі Zojirushi можна підібрати за місткістю, типом конструкції, дизайном, метою використання. Підбирайте продукцію на свій смак та з гарантією високої якості товарів. Японський бренд приділяє величезну кількість часу розробці моделей термопосуду, завдяки чому сьогодні кожен бажаючий може підібрати виріб з максимально відповідними вимогами та побажаннями. Для замовлення продукції заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам. Доставка товарів Zojirushi здійснюється по всій території України.

Відгуки покупців на ZOJIRUSHI