• TRAVELLUNCH

TRAVELLUNCH

Travellunch: не забудьте їжу в похід 

Збираючись у похід, необхідно передбачити безліч нюансів. І один із найважливіших – підготовка їжі, адже незалежно від будь-яких обставин вона точно знадобиться. Після великих фізичних навантажень та емоційного сплеску, викликаного подорожжю, хочеться смачної та ситної їжі. Брати з собою важкі консерви - отже, обтяжувати і так важкий рюкзак. Готова їжа також не вирішить проблеми, адже її необхідно зберігати за певних умов. При підборі продуктів важливо пам'ятати про те, що вони не повинні створювати складнощів у обробці та приготуванні. У поході їжу готують на вогнищі або пальнику і цей факт також стане таким, що обмежує підбір продуктів. Найпростіше приготувати страви з готових інгредієнтів і сумішей. Вони розміщені в порційних термопакетах і можуть бути виконані в декількох варіантах: -

  • Сушені продукти;
  • сублімована їжа.
     

У такому вигляді можна купити сніданки, обіди, вечері, перекушування, основні страви, супи, напої. Вам не знадобляться посуд та тарілки – все, що потрібно для приготування та приймання їжі, вже є у наборі. 

Що таке сушена похідна їжа Travellunch

Компанія Travellunch розробила безліч рецептів смачних та корисних похідних страв. Для створення сухих сумішей використовуються попередньо висушені інгредієнти (це можуть бути крупи, макаронні вироби, м'ясо, риба, овочі, сир, молочні продукти, зелень, спеції та ін.). Для приготування достатньо додати гарячу воду в упаковку та дотримуватись рекомендацій виробника. Таким чином, можна приготувати не тільки класичну похідну кашу, але і досить великий набір вишуканих страв. Компанія Travellunch пропонує поласувати ароматним індонезійським пловом, вегетаріанською пастою Болоньєзе, локшиною з яловичиною та грибами, макаронами з куркою, кус-кусом з овочами, каррі, картопляним пюре з різними добавками, крем-супами, овочевими стравами. 

Сублімована їжа Travellunch – просто та смачно  

Сублімовані продукти – ідеальна знахідка для походу. Виробник видаляє з інгредієнтів воду за допомогою вакуумної установки. Таким чином досягається відмінний результат:

  • у їжі зберігається максимум корисних речовин;
  • для приготування страв потрібно мінімум часу;
  • термін зберігання сумішей дуже довгий;
  • вага та обсяг сировини мінімальні. 
     

Чому варто вибрати похідну їжу від Travellunch? Є чимало причин для такого придбання. Серед основних переваг – простота та висока швидкість приготування страв, мала вага сумішей, зручна порційна подача, широкий асортимент рецептів. 

Ви можете придбати похідну їжу Travellunch на весь термін подорожі - вона не займе багато місця в рюкзаку і не обтяжить його. 

Як купити їжу для походів від Travellunch

В інтернет-магазині Estafeta представлений великий вибір похідної їжі, що сублімується Travellunch. Наші консультанти допоможуть підібрати пакетики на різну кількість порцій, вибрати рецепти, що найбільш відповідають вашим смакам. Замовити продукцію можна онлайн – нами організована швидка доставка у всі регіони України.