• TOKO

TOKO

ToKo: спорядження має бути надійним

Швейцарський бренд ToKo - відомий виробник засобів для догляду за спортивним спорядженням та екіпіруванням. Причому більшу частину продукції компанії складають саме засоби та побутова хімія для догляду за лижами, сноубордами. Частина асортименту, що залишилася, - різноманітні прання і просочення, що допомагають здійснювати якісний догляд за одягом спортсменів. 

Які товари для догляду за спорядженням пропонує використовувати ToKo

Засоби догляду за лижним спорядженням - основний напрямок діяльності швейцарського бренду. Компанія створює величезну кількість складів та аксесуарів, що допомагають підтримувати найважливіші інструменти спортсмена завжди у стані повної готовності:

  • мастила, мазі, порошки, воски, спреї для ковзання бігових та гірських лиж, сноубордів (у продажу є продукція для різних температурних режимів та рівня підготовки спортсмена );
  • мазі, що забезпечують зниження віддачі лиж, представлені як у твердих, так і рідких формах випуску, призначені для використання в різних температурних режимах;
  • інструменти та аксесуари для догляду за спорядженням, у тому числі напилки, відновники, канторези, щітки, різні цикли, лещата та ін. 
     

Друга група товарів ToKo - засоби, що допомагають доглядати одяг та взуття спортсменів. Це продукція для прання виробів з різних матеріалів (вовна, пух, текстиль), а також водовідштовхувальні просочення, засоби для мембран, освіжувачі.

Розробка кожного з товарів проводиться спеціалістами бренду з урахуванням специфіки подальшої експлуатації. Саме тому у компанії практично відсутні універсальні продукти, адже для будь-яких умов необхідне своє унікальне рішення.

Продукція ToKo - це професійні доглядові склади, що забезпечують продовження терміну служби виробів, що обробляються, і виділення їх функціональних властивостей. Якщо ви пов'язані з лижним спортом, волієте проводити час активно і з нетерпінням чекаєте на зиму, вам не з чуток знайомі проблеми з доглядом за мембранним та пуховим одягом, спальниками, лижами та бордами. Вирішити всі складнощі за допомогою ToKo. 

Як купити продукцію ToKo в Україні

В інтернет-магазині Estafeta ви знайдете широкий асортимент продукції для догляду за спорядженням та одягом. Вибирайте товари, орієнтуючись на особливості товарів і рекомендації їх виробника. Наші фахівці допоможуть підібрати рішення навіть найскладнішого завдання, адже ToKo подбав про те, щоб кожен спортсмен отримав можливість підвищити надійність свого спорядження та екіпірування. 

Для замовлення продукції ToKo залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Доставка товарів організована по всій території України.