• Strong Fit

Strong Fit

Спортивне харчування Strong Fit: вибір на користь українського виробника

Strong Fit – український виробник спортивного харчування, що вперше представив продукцію на ринку у 2005 році. За минулий час бренд суттєво розширив асортимент продуктів, що розробляються, чимало попрацював над їх складом та ефективністю. Сьогодні спортивне харчування Strong Fit можна назвати лідером серед брендів-виробників недорогого спортпіта для спортсменів. 

Якісне спортивне харчування – це дуже дорого. Strong Fit з успіхом розвінчав цей міф, адже на користь, ефективність та доступну ціну створюваної брендом продукції вже встигли переконатися атлети не тільки з України, а й з інших країн. Компанія використовує в роботі білково-вуглеводні суміші високої якості, для яких використовуються виключно натуральні компоненти (молочні товари українського виробництва). Завдяки локальності всіх інгредієнтів готове спортивне харчування Strong Fit доступне за приємною вартістю – його може дозволити собі кожен. 

Асортимент продукції компанії включає протеїни, гейнери, препарати для нарощування м'язової маси, розвитку порога витривалості, підтримки та нормалізації енергетичного балансу. При цьому всі добавки Strong Fit мають приємний смак і аромат, вони легко розчиняються і не створюють труднощів у прийомі.

Як головний постачальник протеїну компанія Strong Fit використовує сироватковий білок у концентрованому вигляді. Він є джерелом великої кількості корисних речовин, що легко засвоюються завдяки присутності в речовині лецитину. До складу комплексу також входять вітамінно-мінеральні суміші, рослинні компоненти, вуглеводи. У продукті повністю відсутні жири - насиченість його калоріями не перевищує порога 159 кКал.

Гейнери Strong Fit – відмінне рішення для використання після тренувань. Він забезпечує оперативне відновлення, допомагає впоратися із наслідками великих фізичних навантажень. Гейнери Strong Fit містять кератин, що сприяє підвищенню активності та спортивної ефективності. 

Купити спортивне харчування Strong Fit ви можете з доставкою по Україні

В інтернет-магазині Estafeta представлений великий вибір спортивного харчування виробництва українського бренду Strong Fit. Не важко підібрати продукти в різних варіантах виконання:

  • в окремих пакетиках, розрахованих на один прийом препарату;
  • у великих упаковках задля економії;
  • гейнери з різними уподобаннями.
     

Strong Fit пропонує спробувати гейнери зі смаком та ароматом шоколаду, ванілі, тропічних фруктів. Такі рішення допоможуть урізноманітнити харчування та зробити його насиченим різними відтінками.

Для замовлення обраної продукції заповніть форму заявки на сайті або зателефонуйте нам. Після узгодження деталей співпраці ми організуємо відправку товару до зручного для отримання відділення поштової служби. Доставка можлива до будь-якого населеного пункту України.